Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

08.04.2018r. (niedziela)
Start g. 13.00
Pod Ratuszem Miejskim

GŁOGOWSKI OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

3xP! Przyjdź, Poczuj, Poznaj! Zapraszamy serdecznie.

Szanowni Państwo!
Wielkimi krokami zbliża się kolejny Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który na całym Świecie przypada 2 Kwietnia.
W dniu tym wiele organizacji i instytucji publicznych organizuje szereg imprez i działań edukacyjnych mających na celu
poszerzenie świadomości Społeczeństwa na temat dysfunkcji jaką jest Autyzm.
W naszym mieście obchody Dnia Świadomości Autyzmu zaplanowaliśmy na 8 kwietnia.
Planujemy szereg działań o charakterze informacyjno-rozrywkowym:
o godzinie 13:00 spotykamy się pod Ratuszem Miejskim gdzie podopieczni Stowarzyszenia Niebieska Przystań,
wypuszczą do nieba balony z "marzeniami", po tym zostanie przedstawiony krótki performance.
Po zakończeniu udamy się uroczystym przemarszem na Obiekty Sportowe Chrobrego, gdzie odbędzie się
rozpoczęcie Głogowskich Obchodów Świadomości Autyzmu oraz wydarzenie na które dzieci
z Niebieskiej Przystani wraz z rodzicami/opiekunami czekają.
Rozegrają mecz z Chrobrym Głogów!!!! Oprócz tego wiele innych atrakcji dla dzieci, koncert chóru Space of Grace, Studio Talentów,
pokazy cyrkowe, Paintball dla dzieci, kolorowa zumba!... to tylko część atrakcji.
Podczas imprezy będzie również możliwość wsparcia naszego stowarzyszenia w postaci dobrowolnej darowizny do puszki,
z której całość zebranych środków będzie przekazana na remont naszej siedziby i doposażenia sali terapeutycznych.
Liczymy na Państwa obecność. Bądź z nami! Pokaż naszym dzieciom, że fajnie jest w naszym Świecie!
Że razem możemy więcej! Ubierz się na niebiesko! Pozdrawiamy!

Organizator:
Stowarzyszenie dla Osób z Autyzmem Niebieska Przystań

Imprezę wspiera Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie - Wokaliści Studia Talentów MOK i Wolontariusze MOK.