Plan wydarzeń:
Wrzesień 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

SŁUŻBY RATUNKOWE W OCZACH DZIECKA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

- konkurs rysunkowy rozstrzygnięty!

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników konkursu wraz rodzinami na uroczyste wręczanie nagród, które odbędzie się w Centrum Kultury (MOK) 16 września o godzinie 14.30. Regulamin uczestnictwa w imprezach MOK w czasie pandemii dostępny tu: REGULAMIN

Wyróżnienia zdobyli:

kat. A:

- Igor Święch

- Lena Frąk

- Karolina Zygmunt

kat.B:

- Wiktoria Burda

- Nikodem Bandurow

- Patryk Goliczewski

kat. C:

- Maja Kulus

- Piotr Zygmunt

- Hanna Mituła

kat.D:

- Patryk Tuczyński

ponadto wyróżniono też pracę Igora Wasilewskiego za największą liczbę "polubień".

Organizatorzy podjęli decyzję o nagrodzeniu wszystkich dzieci biorących udział w konkursie - termin wręczenia nagród w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie zostanie podany do wiadomości, jak tylko będzie możliwość zorganizowania takiego spotkania. Gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego nadesłanych prac!

O konkursie:

Patronat honorowy:

Prezydent Miasta Głogowa

Starosta Głogowski

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie

Komendant Powiatowy Policji w Głogowie

Pogotowie Ratunkowe w Głogowie

Prace rysunkowe wykonane w dowolnej technice na kartkach formatu A 4, udostępniamy w formie zdjęcia (jpg) w wydarzeniu na fb: SŁUŻBY RATUNKOWE W OCZACH DZIECKA wraz z imieniem i nazwiskiem autora i literą kategorii konkursowej.

Kategorie:

A - grupa przedszkolna

B - klasy 1-3 szkół podstawowych

C - klasy 4-8 szkół podstawowych

D - uczniowie szkół średnich

E - szkoły specjalne

Termin zgłoszeń prac konkursowych: 30.04.2020r.

Zasięg konkursu: Powiat Głogowski

Nagrody: jeden dzień z życia ratownika oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów, sponsorów i organizatorów akcji

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 08.05.2020 w wydarzeniu na fb, zaś data i miejsce wręczenia nagród podane zostaną po zakończeniu walki z koronawirusem.

ORGANIZATOR KONKURSU: Ochotnicza Straż Pożarna SMARDZÓW, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie,  DGL RAZEM

Partnerzy: STREFA998.PL, MINI GOLF FIRE SEBASTIAN SINIAWA, NSZZ POLICJANTÓW W GŁOGOWIE, BHP ROBERT KOWALSKI, AGROTURYSTYKA – STAJNIA ARCTRUS, TERAPEUTA KAROLINA TELWIKAS, TOWARZYSTWO ZIEMI GŁOGOWSKIEJ, ZROBIONE ZMĄKI, KGHM POLSKA MIEDŹ S.A., WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ

PATRONAT MEDIALNY: TV MASTER, Radio ELKA, miedziowe.pl, portal GPI

Regulamin: pobierz