Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

Zgłoszenia do 25.05.2020, wyniki do 15.06.2020
Szczegóły w regulaminie

KONKURS: POMYSŁ NA GRĘ PLANSZOWĄ pt."BEZ WYCHODZENIA Z DOMU"

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Stowarzyszenie Centrum Działań Alternatywnych Bastion Głogów i Miejska Biblioteka w Głogowie zapraszają do udziału w konkursie na <Pomyśl na Grę Planszową> zatytułowany "Bez wychodzenia z domu".

Regulamin konkursu na pomysł na grę planszową pt. „BEZ WYCHODZENIA Z DOMU”

1. Organizatorem konkursu Pomysł na Grę Planszową pt. „BEZ WYCHODZENIA Z DOMU” jest Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie ul. Folwarczna 7 67-200 Głogów

2. Współorganizatorzy to :
Stowarzyszenie Centrum Działań Alternatywnych Bastion Głogów
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie

3. Konkurs organizowany jest pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Głogowa

4. Celem konkursu jest aktywacja miłośników gier planszowych w trudnym czasie kwarantanny, rozwijanie wyobraźni i kreatywności.

5. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto zgłosi swój pomysł na grę planszową pod tytułem „BEZ WYCHODZENIA Z DOMU”. Gra może być planszowa, karciana, kościana lub miksem wszystkich wymienionych.

6. Od uczestnika konkursu oczekujemy przygotowania:
a) krótkiego opisu gry „BEZ WYCHODZENIA Z DOMU” (środowisko gry, legenda gry, cel gry, przewidywani odbiorcy)
b) ogólnej instrukcji gry „BEZ WYCHODZENIA Z DOMU” (zasady rządzące w grze, podstawowe mechaniki)
c) zdjęcia planszy do gry i innych przewidywanych elementów gry (opcjonalnie)

7.Ocenie konkursowej będzie podlegało:
- nowatorska mechanika (prosimy nie kopiować mechanik/schematów popularnych i dostępnych na rynku gier),
- pomysłowość i atrakcyjność,
- walory edukacyjne,
- czytelność reguł,
- element zaskoczenia (np. nie wykorzystany nigdzie pomysł, nowatorskie podejście do tematu).

8. Do zgłoszonego Pomysłu Gry należy dołączyć następujące informacje:
- imię i nazwisko autora
- adres zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu, nr mieszkania, telefon kontak i adres e-mail)
- oświadczenie o posiadanych prawach autorskich do przesłanego projektu (Oświadczam że posiadam pełne prawa autorskie w zakresie zgłoszonego pomysłu na grę „BEZ WYCHODZENIA Z DOMU”, data i podpis zgłaszającego).

9. Oceny zgłoszonych pomysłów dokona jury wyłonione przez Organizatora.

10. Pomysły należy zgłaszać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.05.2020r godz. 23.59

11. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w terminie do 15 czerwca 2020r.,a jego wyniki zostaną opublikowane na stronie Organizatora oraz jego fanpejdżu FB.

12. Nagrodami w konkursie są gry planszowe, upominki i nagrody książkowe ufundowane przez Organizatora.

13. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną o dacie i miejscu odbioru nagród.

14. Organizator pozostawia sobie prawo do dowolnego podziału nagród w oparciu o protokół jury, a także możliwość odstąpienia od ich przyznania. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.