Plan wydarzeń:
Styczeń w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE WYBOREM JURY ZWYCIĘZCĄ GŁÓWNEJ NAGRODY W KONKURSIE ZOSTAJE MIKOŁAJ KUFLIŃSKI. Jury po naradzie podjęło decyzję o przyznaniu dwóch równorzędnych nagród dla Aleksandry Rozbejko i Martyny Grześkowiak.

GRATULUJEMY!

04-14.01.2021r.
Ogłoszenie wyników: 17.01.2021r.

Konkurs fotograficzny TU JESTEM ma za zadanie uruchomić uważność młodych ludzi na to, co jest ich najbliższym otoczeniem i zainspirować, do zatrzymywania w kadrze, obrazów, które identyfikują miejsce ich zamieszkania. Do stworzenia, krótkiej „opowieści” o ludziach, relacjach, charakterystycznych dla danego miejsca elementach architektury czy przyrody.
Do wyrażenia poprzez te obrazy siebie – swoich emocji, wrażliwości – określenia samego siebie poprzez określenie miejsca, w którym się JEST.
Polem działania uczestników jest obszar powiatu głogowskiego.

REGULAMIN KONKURSU: tu

konkurs-1024