Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan wydarzeń:
Styczeń w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii  
                 POBIERZ
 
 

 

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE WYBOREM JURY ZWYCIĘZCĄ GŁÓWNEJ NAGRODY W KONKURSIE ZOSTAJE MIKOŁAJ KUFLIŃSKI. Jury po naradzie podjęło decyzję o przyznaniu dwóch równorzędnych nagród dla Aleksandry Rozbejko i Martyny Grześkowiak. 

GRATULUJEMY!

 

 

04-14.01.2021r.
Ogłoszenie wyników: 17.01.2021r.


Konkurs fotograficzny TU JESTEM ma za zadanie uruchomić uważność młodych ludzi na to, co jest ich najbliższym otoczeniem i zainspirować, do zatrzymywania w kadrze, obrazów, które identyfikują miejsce ich zamieszkania. Do stworzenia, krótkiej „opowieści” o ludziach, relacjach, charakterystycznych dla danego miejsca elementach architektury czy przyrody.
Do wyrażenia poprzez te obrazy siebie – swoich emocji, wrażliwości – określenia samego siebie poprzez określenie miejsca, w którym się JEST.
Polem działania uczestników jest obszar powiatu głogowskiego.

REGULAMIN KONKURSU: tu

konkurs-1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.