Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

marzec 2021
dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA ONLINE "MOVE&FUN" 2021

Termin zgłoszeń konkursowych: 22 marca 2021r.

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Easy Dance - mobilna szkoła tańca

REGULAMIN: POBIERZ

Strona fb: @moveandfunonline (link)

Zapraszamy Was do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Online "Move&fun" 2021!

Nie ma znaczenia jaki styl taneczny reprezentujesz, ani jaki jest poziom Twojego zaawansowania: liczy się ruch i radość z niego płynąca! Jeśli więc przetańczyłeś/aś całą zimę w zaciszu domowego ogniska i chcesz się pochwalić tym, co udało Ci się w tym czasie wypracować, to doskonała okazja! 4 kategorie taneczne (w tym ostatnia - freestyle), łącznie 20 kategorii wiekowych! I na to wszystko: profesjonalne JURY, które nie szuka mistrza w tańcu z perfekcyjną techniką, ale mistrza dobrej zabawy i kreatywności! To konkurs dla amatorów - tu każdy ma szansę!

Jeśli więc bije z Ciebie radość z tańca i już nie możesz się doczekać kiedy wrócisz na parkiety - spróbuj swoich sił, to świetny start!
Czekamy na Ciebie! Łap REGULAMIN i działaj! Masz miesiąc na wysłanie do nas zgłoszenia konkursowego.
Czas START!

movefun-2021_1024