Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

03.07 - 30.08.2020r.
Galeria Edukacji Twórczej, hol górny CK

XIII WYSTAWA SZTUKI NIEPROFESJONALNEJ PRACOWNI 45

Ta wystawa Pracowni 45 MOK jest inna niż 13 dorocznych wystaw jakie się odbyły w Galerii mokowskiej. Jest to wystawa prac z czasu odosobnienia w domach z powodu pandemii, kiedy przez trzy miesiące uczestnicy naszej pracowni nie mieli zajęć tylko wirtualne korekty prac.

Zdjęcia prac, zamieszczałam na grupie Praownia 45 MOK , która jest na moim profilu face booka. Wiele prac się tam nie znalazło z powodu braku połączenia elektonicznego z niektórymi uczestnikami.  Od tygodnia spotykamy się , stosując regulaminowe zalecenia, w pracowni i mogę nareszcie zobaczyć wszystkie obrazy z okresu pandemii i przygotować je do wystawienia w galerii. jestem zachwycona ich różnorodnością  i ilością. Wszyscy zgodnie twierdzą, że jednak w pracowni maluje się lepiej niż w domu.

Zapraszam zatem, wraz z uczestnikami naszej pracowni, na wirtualną wystawę obrazów, która nie będzie miała wernisażu w realu a zwiedzanie też będzie się musiało mieścić w stosownych, regulaminowych zaleceniach spowodowanych pandemią.

Krystyna Bogacz

Uczestnicy wystawy: