Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

15-29.08.2020r.

PLENER MALARSKI: CZŁOWIEK CHRONI ŚRODOWISKO

Rozpoczęła się kolejna edycja pleneru malarskiego CZŁOWIEK CHRONI ŚRODOWISKO. W tym roku nasz głogowski mistrz Telemach Pilitsidis zaprosił do udziału 12 Artystów:

1. Anna Cichocka, Warszawa
2. Sławomir Kuszczak, Poznań
3. Beata Anna Topolińska, Warszawa
4. Maria Bereźnicka- Przyłęcka, Gliwice
5. Łukasz Korczyński, Głogów
6. Telemach Pilitsidis, Głogów, kurator artystyczny
7. Lidia Domagała, Zielona Góra
8. Joanna Kinder, Głogów
9. Roger Piaskowski, Legnica
10. Edward Gałustow,Białoruś
11. Małgorzata Bogucka, Środa Śląska
12. Iwona Markowicz- Winiecka, Gorzów Wielkopolski

Plener z wiadomych względów odbywa się zdalnie - Artyści tworzą we własnych pracowniach, pozostając w kontakcie z kuratorem wystawy. Podsumowaniem pleneru będzie wystawa prac
, dostępna od listopada w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Już dziś zapraszamy!

plener-1024