Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

Plan imprez CK:

maj 2022

czerwiec 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

30.04 - 29.05 2022
Galeria Edukacji Twórczej MOK

TRZY WYMIARY JAZZU - wystawa fotografii Piotra Gajka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu zapraszamy serdecznie do zwiedzania wystawy fotografii autorstwa Piotra Gajka.
Prace zobaczyć można od 30 kwietnia do 29 maja 2022 roku.

Znani muzycy jazzowi, wokaliści, legendy i nowe pokolenie. Scena jazzowa w Głogowie z roku na rok wzbogaca się o nowe doświadczenia muzyczne podczas Głogowskich Spotkań Jazzowych. Te wyjątkowe momenty dokumentowane są i przypominają o bogatej tradycji i zmianach jakie zachodzą w samej muzyce.

Wystawa dostępna jest na holu CK MOK w Głogowie.

wystawa-jazzowa-1024