Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

wrzesień 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Wystawa czynna: 09.09.2022-30.09.2022

Wernisaż: 09.09.2022r. godz. 20.00
Galeria Edukacji Twórczej MOK

TWARZE POLSKIEGO JAZZU - Wystawa okładek miesięcznika Jazz Press
w ramach 38. Głogowskich Spotkań Jazzowych

Wstęp wolny

Jazz Press jako miesięcznik poświęcony muzyce jazzowej ukazuje się od ponad dekady. Jego treść a zwłaszcza felietony, recenzje, wywiady i opinie dotyczące polskiego środowiska jazzowego to stałe elementy jego wydawniczego formatu. Od lat jego okładki, które zdobią fotografie Kuby Majerczyka, to niemal pełna galeria polskich jazzmanów. To autentyczny pokoleniowy przekrój najważniejszych postaci, liderów, kompozytorów, eksperymentatorów i kreatorów, które składają się na barwną foto-historię polskiego jazzu.

twarze-polskiego-jazzu