Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

przycisk-legendy1024

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

maj 2023
POBIERZ

czerwiec 2023
POBIERZ

 
Regulamin
uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 


 

27.05.2023r. godz. 18.00
Centrum Kultury MOK

 

PAWEŁ SZNAJDER - KONCERT DYPLOMOWY

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna dla Amelki Antczak.

 

Artysta o koncercie:

Z przyjemnością chciałbym zaprosić Was na mój Koncert Dyplomowy, który odbędzie się już 27 Maja o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.
Podczas koncertu można będzie usłyszeć mieszankę różnych gatunków muzycznych, zaczynajac od pop aż po funky. Utwory są bardzo energiczne, a na scenie wystąpią bardzo utalentowani muzycy - ta mieszanka może oznaczać tylko jedno - ogrom dobrej zabawy!
Jednak najważniejsza rzecz to fakt, że nasz koncert nie tylko pozwoli nam poczuć się lepiej przy dźwiękach dobrej muzyki, ale także stworzy możliwość, aby komuś pomóc. Pomyślałem że robiąc Dyplom można połączyć przyjemne z pożytecznym, więc z tego powodu zamiast biletów na koncert będzie można wesprzeć Amelkę Antczak - małą i dzielną Wojowniczkę Mróweczkę - dobrowolną wpłatą do puszki.
 
Nie może Was zabraknąć tego dnia!
 
Zapraszamy!

 
27_05-sznajder-1024

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.