Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

przycisk-legendy1024

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

lipiec, sierpień 2022
POBIERZ

 
Regulamin
uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 


 

16.07.2021r. godz. 19.15
Park Słowiański - okolice fontanny

Fontany klasyki - 16.07 - UpBeat Quartet 

Zapraszamy na drugi z cyklu trzech koncertów kameralnych przy fontannach głogowskich - tym razem w Parku Słowiańskim o godzinie 19.15.
Więcej o cyklu: fontanny klasyki (klik)

UWAGA: W przypadku niepogody koncert odbędzie się w innej lokalizacji lub w innym terminie: ewentualne zmiany ogłosimy na stronie www.mok.glogow.pl i na facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

 

 

upbeat-1024

UpBeat Quartet o sobie:

Kwartet smyczkowy UpBeat Quartet to cztery piękne kobiety, cztery energiczne temperamenty i jedna wspólna pasja - muzyka! Czerpiemy z niej radość w najczystszej postaci i dzielimy się nią ze światem. Klasyczne wykształcenie muzyczne i doświadczenie zdobyte w orkiestrach i zespołach rozrywkowych ugruntowały w nas profesjonalizm i swobodę wykonawczą. Uwielbiamy ryzyko i odkrywanie nowych przestrzeni dźwiękowych, pociąga nas ten sam szeroko pojęty ruch i nieprzewidywalność. Wykonujemy muzykę rozrywkową - pop, rock, muzykę filmową, a także klasyczną. Wyjątkowy sposób w jaki ją odczuwamy, w połączeniu z naszymi nietuzinkowymi osobowościami stanowi mieszankę, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Mamy za sobą gościnną współpracę z gwiazdami sceny rozrywkowej i klasycznej - m.in. Electric Light Orchestra, Kayah, Zbigniew Wodecki, Piotr Rogucki, Kamil Bednarek, Bracia Cugowscy, Edyta Górniak, Adam Sztaba, Włodek Pawlik, Grzegorz Turnau, Placido Domingo, Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski.

Skład:

- Joanna Trzaska - pierwsze skrzypce
- Natalia Zhukava - drugie skrzypce
- Weronika Racz - altówka
- Zuzanna Siepietowska - wiolonczelafintanny-klasyki-plakat-1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.