Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

listopad 2021

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

30.10.2021r. godz.19.00
Centrum Kultury MOK

KONCERT MATE.O & FOLK GLORIA KWINTET

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi Klienta MOK.
www.ekobilet.pl

Mate.O - głos, gitara akustyczna
Kasia Gacek-Duda - wszystkie flety świata
Tomek Lipert - gitara akustyczna
Maciek Kietliński - instrumenty perkusyjne
Paweł Wszołek - kontrabas

Mate.O - Mateusz Otremba
Kompozytor, autor tekstów, wokalista, fotograf, scenarzysta i reżyser wydarzeń multimedialnych. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie” (1997). Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami TGD oraz New life’m. Współpracował z wybitnymi wykonawcami, m.in. z Natalią Niemen, Darią Zawiałow, Igorem Herbutem, Kamilem Bednarkiem, Marcinem Pospieszalskim, Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem, Mieczysławem Szcześniakiem, Janem Smoczyńskim. Dyrektor Artystyczny trzech edycji ogólnopolskiej trasy koncertowej „Betlejem w Polsce”.

mateo-ebilet-1024