Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

styczeń 2022

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

08.03.2022r. godz. 19.00
Centrum Kultury MOK

Koncert: KUBA BADACH: „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”

Bilety:
- w przedsprzedaży do 28 lutego: parter 120 zł / balkon 90 zł
- od 1 marca: parter 140 zł / balkon 110 zł
dostępne od 21.12.2021r. godz. 12.00: w Biurze Obsługi Klienta MOK oraz na ekobilet.pl/mok-glogow

Repertuar koncertu obejmuje utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał, prezentowany podczas koncertu został wydany na płycie Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”.

Płyta z materiałem "Tribute to Andrzej Zaucha" w 2013 roku otrzymała status „Złotej Płyty”

„To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory…” – Kuba Badach

Kuba Badach, (ur. 24 sierpnia 1976 w Krasnymstawie) – polski muzyk, kompozytor i wokalista, a także aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Wokalista Roku.

plakat-badach-1024