Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

Plan imprez CK:

maj 2022

czerwiec 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

28.05.2022r. godz. 19.00
scena klubowa CK

Strefa Niskich Ciśnień - koncert charytatywny

Wstęp: dowolny datek do puszki

Zapraszamy serdecznie na koncert, który z pewnością dodatkowo podkreśli finisaż wystawy prac Tomasza Bzdęgi. Muzycy zabiorą nas do swego świata przepełnionego swobodą interpretacji i budującą wokół nas przestrzeń do bogatego odczuwania dźwięków.
STREFA NISKICH CIŚNIEŃ Hyperborea - muzyczna podróż do krainy wiecznej szczęśliwości Strefa Niskich Ciśnień to projekt rawickich muzyków: Krzysztofa Matysiaka, Mariusza Kupczyka, Tomasza Dzikowskiego oraz Michała Dolnego, którego działalność w dużej mierze związana jest z przestrzenią autorskiego teatru, realizowanego wspólnie z rawickim poetą Henrykiem Pawłowskim. Można uznać, że to właśnie doświadczenia nabyte podczas pracy przy spektaklach wypracowały styl zespołu, jego wielowarstwowe brzmienie oraz ilustracyjny charakter. Obecnie grupa promuje instrumentalny materiał zatytułowany Hyperborea, będący muzyczną opowieścią o krainie wiecznej szczęśliwości, do której powstania inspiracją było malarstwo Tomasza Bzdęgi, a konkretnie wystawa o tym samym tytule.

strefa-cisnien-1024