Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

grudzień 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

04.12.2022r. godz. 16.30   godzina 14.00
Rynek Starego Miasta

KOLĘDY DLA... - KONCERT CHARYTATYWNY

Organizatorzy:
- Urząd Miejski w Głogowie
- Głogowskie Stowarzyszenie "Otwarte drzwi"
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

W czasie tegorocznych obchodów Dni Świętego Mikołaja odbędzie się koncert charytatywny Kolędy dla… w tym roku będzie dedykowany Amelce Antczak, a dochód ze zbiórki publicznej przekazany na leczenie Amelki.

W tej edycji – zgodnie z nominacją samorządowców, którzy w ubiegłym roku śpiewali dla Was kolędy – wystąpią stowarzyszenia.

Formuła koncertu zostanie nieco zmieniona. To chętne stowarzyszenia wybiorą sobie kolędę i przygotują jej aranżację obowiązkowo w odświętnych i tematycznych przebraniach!

Każdy z nas będzie mógł zostać św. Mikołajem wspierając Amelkę! Zapraszamy chętne stowarzyszenia do udziału w koncercie!

Termin zgłoszeń upływa dnia 28.11.2022 roku.

koledy-dla-amelki-2022-plakat1024