Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

grudzień 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

11.12.2022r. godz. 18.00
Centrum Kultury MOK

KONCERT CHÓRU TGD - ZWIEŃCZENIE  X GŁOGOWSKICH WARSZTATÓW GOSPEL DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH ORAZ VI WARSZTATÓW GOSPEL KIDS

Bilety:
przedsprzedaż do 06.12.22: 35/45zł
po 06.12.2022: 50-60zł
dostępne na www.ekobilet.pl/mok-glogow oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK

TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta - Piotra Nazaruka.

Zapraszamy!

plakat-pion-tgd1024