Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

październik 2021

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

10-30.09.2021

37. GŁOGOWSKIE SPOTKANIA JAZZOWE

37 edycja Głogowskich Spotkań Jazzowych rozbrzmiewać będzie doświadczeniem i młodzieńczą energią!
Całość otwiera wystawa Andrzeja Winiszewskiego zatytułowana "Co nam zostało po Komedzie", a tuż po wernisażu spod CK MOK rusza jazzowa parada z finałem na Bulwarze Nadodrzańskim. To właśnie na Bulwarze zaplanowaliśmy dwa potężnie uzbrojone w muzykę dni, w ciągu których prezentować będziemy wszechstronność muzyki. Na scenie Kari Sal, Zbigniew Lewandowski Special Edition Quartet, Dorota & Henryk Miśkiewicz Nasza Miłość, Nico Chona & The Freshtones, Bartek Królik - Pan Od Muzyki, Bibobit.
"Na deser" czekają propozycje koncertów klubowych, w tym: Arek Zawiliński Trio, Yes4Jazz, T/Aboret, a także filmowa podróż w świat muzyki.
Rozkład jazdy na plakacie, a szczegóły wydarzeń dostępne będą w sieci na www.jazzwglogowie.pl, facebookowym fanpage'u CK MOK oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK.
Podtrzymujemy jazzową tradycję Głogowa.

37-gsj-plakat-sal-1024