Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

11.11.2017r.

Wydarzenie historyczne z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

oraz uroczystości wojewódzkie z okazji Stulecia Szczypiorniaka w Polsce

PROGRAM:

9.00 Msza Św. za Ojczyznę
– Kościół pw. Bożego Ciała

10.30 Uroczystości patriotyczne pod Pomnikiem Dzieci Głogowskich

11.30 - 16.00 Piknik historyczny: dioramy historyczne, stoiska edukacyjne, pokaz sprzętu służb mundurowych,
stoiska okolicznościowe głogowskich placówek oświatowych
– Hala Widowiskowo - Sportowa

11.30 Defilada służb mundurowych i grup rekonstrukcyjnych – trasa: Pomnik Dzieci Głogowskich –
rondo Konstytucji 3 Maja – ul. Daszyńskiego – ul. Wita Stwosza

12.15 Rekonstrukcja historyczna: „Nie przysięgniemy obcemu władcy! – Kryzys Przysięgowy i jego następstwa.”
– Hala Widowiskowo - Sportowa

12.45 Mecz PGNiG Superligi KS SPR Chrobry Głogów vs. Gwardia Opole w uroczystej, niepodległościowej oprawie,
z asystą pocztów sztandarowych służb mundurowych i Orkiestry Zakładowej Huty Miedzi „Głogów”
- Hala Widowiskowo - Sportowa