Plan wydarzeń:
Wrzesień 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Zapisy do sekcji CK
2020/2021
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

Uwaga! Stand up Pawła Chałupki został odwołany z powodu pandemii.
Przyjmujemy zwroty biletów na zasadach opisanych TUTAJ:

28.03.2020 godz. 19:00 (przeniesiony)

Teatr im. A. Gryphiusa

Stand-Up Paweł Chałupka

Bilety 50 zł
dostępne od 11.02.2020r.w Biurze Obsługi Klienta CK i w Teatrze oraz na ekobilet.pl

Kolejnym gościem cyklu „Stand-Up w teatrze” będzie Paweł Chałupka. Człowiek, który zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-up’u. Materiał będzie rejestrowany w celu późniejszej publikacji w serwisie YouTube.

Support: Adam Gajda