Plan wydarzeń:
Centrum Kultury online

INNY WYMIAR - KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

I miejsce - Pan Mariusz Kasjaniuk i cykl 5 fotografii pt. "Dystans"

II miejsce - Pani Magdalena Madoń z cyklem fotografii pt. "Izolacja"

III miejsce - Pani Karolina Klugmann, fotografia pt. "Deadline"

Wyróżnienia:

dla Pani Wiktorii Kędzierskiej za fotografię "COVIDowe porządki"

oraz dla Pana Adama Tejsa za pracę pt. "Mój Saturn"

Wszystkim laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a zwycięskie fotografie można podziwiać na facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Dziękujemy za udział!

O konkursie:

Zgłoszenia: do 25.04.2020r. (internetowo)
Ogłoszenie wyników: 05.05.2020r.

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY w Głogowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „INNY WYMIAR”

Obecnie niejako zmuszeni jesteśmy do spędzania większości czasu zamknięci w naszych domach. Celem konkursu jest próba spojrzenia na całą otaczającą nas rzeczywistość nowym, świeżym okiem, być może odkrywając coś, czego na co dzień nie dostrzegaliśmy - w sobie, w najbliższych, w swoim otoczeniu.

Interpretacja tematu zależy tylko od waszej wyobraźni. Mogą to być fotografie dokumentujące sytuację w jakiej się znaleźliśmy, portrety, martwe natury, "reportaże" z jakiegoś wydarzenia, które sami stworzymy lub po prostu z dnia codziennego.
Pobudźmy naszą kreatywność!

Sposób realizacji oraz technika fotografii jest dowolna. Wykorzystajmy to co mamy "pod ręką", telefon komórkowy, tablet, kamerkę w laptopie, aparaty - cyfrowe lub klasyczne, drony, a nawet dla wyjątkowych miłośników fotografii zrobione przez siebie camera obscura.  Jedynym wymogiem jest jakość zdjęcia - musi się nadawać do wydruku (wielkość minimalna 2500x3500 pixeli) oraz zawierać krótki opis -  imię i nazwisko autora oraz tytuł.

Konkurs potrwa do 25.04.2020 roku. Prace nadesłane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 04.05.2020 roku.

Spośród nadesłanych fotografii jury powołane przez organizatora wybierze 5 najlepszych prac. Zwycięskim fotografiom  zostaną przyznane nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone w terminie ogłoszonym przez Organizatora po zniesieniu kwarantanny.

Fotografie należy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku dużych plików proszę korzystać ze strony wetransfer.com i przesłać nam link.

Pobierz REGULAMIN KONKURSU INNY WYMIAR