Plan wydarzeń:
Wrzesień 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Zapisy do sekcji CK
2020/2021
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

11-30.05.2020r.
online: wydarzenie fb

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W NASZĄ AKCJĘ!

Film finałowy:

#GŁOGÓWDANCECHALLENGE - GŁOGÓW TAŃCZY "QUEDATE EN CASA"

CHOREOGRAFIA + INSTRUKTAŻ:
kilknij

Zapraszamy Państwa do udziału w #GłogówDanceChallenge!:

Zasady:

#Głogówdancechallenge! jedna choreografia - wielu głogowian tańczących W SWOICH DOMACH, a w efekcie na naszym, wspólnym video!
1. nagraj się, jak tańczysz naszą choreografię (całą lub fragment, nie krótszy niż 1,5 minuty)
2. wgraj swój film na WeTransfer.com lub dysk google i pobierz link do udostępniania
3. wyślij nam link na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (udostępniając nam nagranie wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystanie Waszego nagrania (wizerunku) we wspólnym filmie, który powstanie w efekcie tej akcji. Film ten będzie publikowany na oficjalnych stronach Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie w social mediach)

Wasze filmiki zbieramy do 24 maja, później montujemy z nich jeden wielki wspólny film: Głogów tańczy Quedate en casa! Nie ma ograniczeń wiekowych! Zatańczcie z nami!