Plan wydarzeń:
Wrzesień 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Zapisy do sekcji CK
2020/2021
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

poniedziałki, godz. 16.00
miejsce: fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie

FOTOGRAFIA NIE PARZY online

Zapraszamy serdecznie wszystkich wielbicieli fotografii do cyklu "Fotografia Nie Parzy" w każdy poniedziałek o godzinie 16.00.

To nietypowy kurs fotografii, gdzie nauczyć się będzie można nie obsługi aparatu czy programów do obróbki komputerowej, ale "obsługi" wyobraźni i kreatywności, za pomocą narzędzia, jakim jest inspiracja.

Martyna chciałaby podzielić się z Wami swoimi inspiracjami i odkryciami, pracami artystów, których ceni i podziwia - taka trochę historia fotografii w obrazach (bardzo niechronologiczna) z dużą dawką jej własnej estetyki, a także zaprosić Was do podjęcia wyzwań twórczych.

Zapraszamy do udziału!