Plan wydarzeń:
Wrzesień 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

piątki, godz. 20.00
miejsce: fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie

MARTYNA POLECA online

Zapraszamy Państwa serdecznie do - zupełnie nowego cyklu filmowego: Martyna POLECA - w każdy piątek g.20.00

Martyna będzie wybierała dla Państwa najciekawsze (jej zdaniem 😉), filmowe propozycje do obejrzenia bez wychodzenia z domu, dostępne na platformach streamingowych i w serwisie VOD. Mamy nadzieję, że uda się zachęcić Państwa do filmowych "wypraw w nieznane" lub - być może - do ponownego przyjrzenia się ulubionym produkcjom.

Życzymy miłego oglądania!