Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan wydarzeń:
Wakacje z Centrum Kultury 

Regulamin uczestnictwa 
POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w trakcie epidemii 
POBIERZ
Regulamin gry i zabawy 
POBIERZ
Regulamin warsztaty
POBIERZ
 

 

Pierwsza edycja:
13.07.2020 (poniedziałek) godz. 10.00-12.00 eliminacje w Radiu Elka: w tych godzinach na antenie Radia Elka pojawi się pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć smsowo, wysyłając sms na numer 72103, w treści wpisując na początek hasło: miedziowe, a potem odpowiedź na pytanie).

16.07.2020 (czwartek) godz. 18.00: dziesięć rodzin wyłonionych drogą eliminacji będzie rywalizować w turnieju rodzinnym "Rodzina na medal" na terenach zielonych przy ulicy Piasta Kołodzieja. 

Zapraszamy serdecznie do udziału w potyczkach rodzinnych w ramach Turnieju Familijnego "Rodzina Na Medal". Przed nami cztery spotkania w plenerze, podczas których wyłonimy RODZINĘ NA MEDAL. Pierwsze trzy spotkania poprzedzone będą eliminacjami na antenie RADIA ELKA. W drodze smsowej zabawy wyłonimy rodziny, które spotykać się będą w poszczególnych miejscach Głogowa i rywalizować w zawodach różnej kategorii, żeby w finale wystartować w "walce" o tytuł RODZINY NA MEDAL. Dla uczestników przewidujemy fantastyczne nagrody, między innymi sprzęty AGD, czy... noclegi w wybranym przez siebie hotelu Qubus w całej Polsce!

REGULAMIN: kilknij

rodzina-na-medal-1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.