Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

20.11.2020 godz 19.00
online: https://www.facebook.com/mok.glogow/

RODZI SIĘ NOWY TEATR - FILM DOKUMENTALNY ZBIGNIEWA LIPOWSKIEGO, produkcja: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Zapraszamy Państwa na premierę filmu dokumentalnego, który ukaże się na naszym facebooku w piątek - 20.11.2020 o godzinie 19.00.
Mija dokładnie rok od ponownego otwarcia naszego Teatru - rok trudny i pełen "wybojów" - ale nie tracimy nadziei, że już za chwilę powrócimy do "normalności" i do Teatru właśnie. Tymczasem szykujemy dla Państwa dokument, w którym przybliżymy Państwu pokrótce wydarzenia z tamtego pamiętnego weekendu, podczas którego spektaklem "Piast" zainaugurowaliśmy nowy rozdział w dziejach Teatru.
Zapamiętajcie tę datę: piątek, 20.11.2020, godzina 19.00, na fanpejdżu fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie zabierzemy Państwa w wirtualną podróż do Teatru im. A.Gryphiusa i tamtych wydarzeń.

rodzi-sie-nowy-teatr1024