Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan wydarzeń:
Styczeń w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii  
                 POBIERZ
 
 

 

31.01.2020r.

 

29. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


31 stycznia 2021 roku planowany jest już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Głogów po raz kolejny włącza się w akcję, mino, że czasy są trudne, obostrzenia nas blokują, ale nie poddajemy się i działamy.
Sztab jest zawiązany. 110 Wolontariuszy zgłoszonych. Puszki stacjonarne lada chwila będą uruchomione w kilku punkach w mieście, m. in. w Centrum Kultury (MOK), Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie oraz Klubie MAYDAY.

Jak będzie wyglądał ten finał? Jeszcze nie wiemy, sytuacja jest zmienna i dynamiczna. Planujemy na pewno WIELKĄ PARADĘ SAMOCHODÓW, bo to jest bezpieczne i widowiskowe, po za tym od lat już wpisuje się w organizację naszych finałów. Pracujemy też nad licytacją internetową. Szczegóły wkrótce.

Każdy ze zgłoszonych Wolontariuszy, może również uruchomić swoją e-skarbonkę, co umożliwi bezpieczną zbiórkę na wielu płaszczyznach.
Zapraszamy do odwiedzania i obserwowania FB Sztab przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, tam znajdują się wszystkie bieżące informacje.

logo_finalu_pion1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.