Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

październik 2021

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

od 23.07.2021 godz.12.00 do końca wakacji
Fontanna przy Parku Słowiańskim

"Księżna i gołąb" - prezentacja audiobooka przy fontannie w Parku Słowiańskim

Zapraszamy do Parku Słowiańskiego przy fontannie na kontynuację projektu Miejskiego Ośrodka Kultury - "Legendy Głogowskie"!
W odpowiedzi na prośbę pani Natalii Jakubowskiej i innych mieszkańców Głogowa realizujemy ideę audiobooków w przestrzeni miejskiej. Już od 23.07.2021r. (piątek) dokładnie w południe, będziecie Państwo mogli codziennie w okresie wakacyjnym posłuchać udźwiękowionych legend głogowskich w formie dialogowanych słuchowisk w wykonaniu głogowskich artystów. Zaczynamy od opowieści o księżnej Salomei, której m.in. zawdzięczamy umiejscowienie głogowskiej Kolegiaty na Ostrowie Tumskim. Kolejne legendy głogowskie w formie plenerowych słuchowisk przy fontannie niebawem.
"Księżna i gołąb" w wersji dialogowanej na podstawie tekstu Janusza Chutkowskiego, opracowanie: Bartłomiej Adamczak
Księżna Salomea - Dorota Drozd
Piastunka - Żaneta Baczyńska