Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

listopad 2021

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

23.10.2021r. godz. 10.00
Centrum Kultury MOK

Warsztaty: SONGWRITING z Mario Szabanem cz.1

Zapraszamy młodzież od 15 lat na pierwszą część warsztatów SONGWRITING z Mario Szabanem!
Koszt: 250zł / os.

Piszemy piosenki od A-Z. Zbudujemy melodie na harmonii największych światowych hitów!

Przekonacie się, jak wiele przebojów jest łudząco podobnych do siebie, a ich ciągi harmoniczne i budowa są wręcz identyczne.

Dla bardziej zaawansowanych songwriter’ ów stworzymy wspólne zupełnie nowe kompozycje.

Zapisy: Biuro Obsługi Klienta MOK: 768336574

Prowadzący: Mariusz Szaban

- kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej - wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach sekcja wokalna. Uczestnik programu „The Voice of Poland”.

mario23-szaban-plakat-1024