Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

styczeń 2022

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

30.01.2022r. godz. 15.00

30. FINAŁ WOŚP – SPOTKANIE LICYTACYJNE ONLINE

Podobnie jak w roku ubiegłym, z powodu sytuacji epidemiologicznej, przenosimy się z licytacją do świata wirtualnego. Mamy już doświadczenie w tej kwestii. Podczas 29. Finału WOŚP pobiliśmy rekord uzbierania datków z licytacji. Mamy nadzieję, że w tym roku jubileuszowym będzie podobnie. Wierzymy, że możemy na Państwa liczyć i ponownie wszystko się pięknie uda.

Zaczynamy o godzinie 15.00.

Na tym wydarzeniu, na FB Sztabu WOŚP przy MOK Głogów i FB Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie zamieścimy link do odpowiedniego portalu, gdzie zaprosimy Państwa do licytacji na żywo.

Portale akceptowane przez Fundacje WOŚP to: Zoom, Skype, Microsoft Teams, BluJeans lub WhatsApp.

Obecnie pracujemy nad tym, który z tych portali wybrać, aby było to dla Państwa i dla nas najbardziej komfortowe.

Ze względu na regulamin i zalecenia Fundacji WOŚP nie możemy (żaden Sztab nie może) prowadzić licytacji na FB i na YT. Możemy tam jedynie transmitować i wspomagać się.

Będziemy łączyć mniejsze rzeczy z większymi, tak żeby były one dla Państwa jak najbardziej atrakcyjne.

Wszystkie pozycje zaczynamy ceną wyjściową 1zł - to też są zalecenia Fundacji.

Wylicytowane przedmioty będzie można odebrać w dniu Finału do godz. 20.00 w Centrum Kultury (MOK), bądź do 2 lutego (środa) włącznie, również w Centrum Kultury (MOK) - sekretariat, okazując dowód wpłaty lub wrzucając gotówkę do odpowiedniej Puszki WOŚP.

W dniu Finału podamy również Państwu numer konta, na które można wpłacać pieniądze za wylicytowane przedmioty.

W tytule przelewu należy wpisać numer przedmioty oraz oznaczyć Sztab #2024 Głogów.

Postaramy się prezentować na bieżąco na tym wydarzeniu licytacyjne gadżety, tak aby już Państwa zachęcać do wspólnego działania w dniu Finału.

Najpóźniej 28 stycznia 2022 zaprezentujemy zdjęcia WSZYSTKICH licytacyjnych pozycji.

Będzie zdalnie, będzie inaczej ale z Państwem na pewno będzie dobrze.

Zapraszamy!

Do 21 stycznia 2022 w godz. 10.00 - 16.00, w Klubie MAYDAY, czekamy na dary licytacyjne, oraz drobne upominki na kiermasz.

Cały dochód z licytacji wesprze 30. Finał WOŚP. Gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

30_wosp_licytacja1024