Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

luty 2023

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

16.06.2022r. godz. 21.00
Ruiny Kościoła Św.Mikołaja w Głogowie

VI Głogowski Wieczór Chwały

W Boże Ciało, tj. czwartek 16 czerwca o godz. 21.00, w ruinach kościoła św. Mikołaja odbędzie się VI Głogowski Wieczór Chwały. Wydarzenie jest organizowane przez Parafię św. Mikołaja, Miejski Ośrodek Kultury i fundację -Wspólnotę WiaryGODni.
VI Głogowski Wieczór Chwały to okazja do wspólnego uwielbienia i dziękczynienia, modlitwy za miasto i jego mieszkańców oraz do posłuchania chrześcijańskich utworów w wykonaniu głogowskich muzyków.

wieczor-chwaly-plakat