Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

przycisk-legendy1024

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

luty 2023
POBIERZ 

 
Regulamin
uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 


 

ZMIANA MIEJSCA WERNISAŻU - ZAMEK W CZERNEJ

07-21.08.2022r.

Zamek w Czernej

Plener malarski im. Telemacha Pilitsidisa

W dniach 07-21.08.2022r. w Zamku w Czernej odbędzie się plener malarski, którego zwieńczeniem będzie wernisaż prac powstałych podczas pleneru malarskiego: 20.08.2021r. godz. 18.00 Zamek w Czernej

(16.08.2022 odbędą się także warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w ramach pleneru malarskiego im. Telemacha Pilitsidisa (Zamek w Czernej) w godz. 10.00-12.00 - obowiązują zapisy.)

Plener malarski im. Telemacha Pilitsidisa jest kontynuacją wieloletnich plenerów organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Tegoroczna edycja odbywa się w cieniu niepowetowanej straty kuratora artystycznego ostatnich edycji Telemacha Pilitsidisa. Było on wspaniałym i bardzo cenionym artystą, edukatorem i poetą. Mamy nadzieję, że Jego duch nas nigdy nie opuści, a honorowy patronat doda weny Artystom. Tegorocznymi kuratorkami pleneru są Roma Pilitsidis i Joanna Kinder, które zaprosiły do wzięcia udziału 11 profesjonalnych artystów z całej Polski.
Artyści biorący udział: Roma Pilitsidis (Głogów), Natalia Brzezińska (Głogów), Liwia Litecka (Zielona Góra), Małgorzata Bogucka (Środa Śląska), Małgorzata Maćkowiak (Głogów), Joanna Kinder (Głogów), Cezary Bednarczyk (Zielona Góra) , Sławomir Kuszczak (Poznań), Łukasz Korczyński, Bolesław Musierowicz (Pobiedziska), Roman Kasprowicz (Międzyrzecz).

ORGANIZATOR
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

WSPÓŁORGANIZATOR
- Gmina Miejska Głogów

telemach_2022_7-1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.