Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

lipiec, sierpień 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

16.08.2022r. godz. 10.00-12.00
Zamek w Czernej, ul. Zamkowa 1, 67-231 Czerna

Warsztaty dla dzieci i młodzieży z Artystami PLENERU MALARSKIEGO im. Telemacha Pilitsidisa

UWAGA: Obowiązują zapisy w Biurze Obsługi Klienta MOK (768336574)

Warsztaty dla dzieci i młodzieży organizowane podczas pleneru malarskiego im. Telemacha Pilitsidisa. Artyści zapraszają dzieci do wspólnego malowania przy sztaludze. W przepięknym otoczeniu Zamku w Czernej, pod okiem profesjonalistów dzieci stworzą własne dzieło na płótnie malarskim. Powstałe prace zaprezentujemy na wspólnej wystawie 20.08.2022r. o godz. 18.00 na Bulwarze Nadodrzańskim w Głogowie. Serdecznie zapraszamy!

plakat-warsztaty-plener1024