Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

wrzesień 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

22.09.2022 godz. 20.00
Centrum Kultury (MOK)

DKF SZPULA – INAUGURACJA SEZONU 2022/2023
„PIOSENKI O MIŁOŚCI”

Reżyseria: Tomasz Habowski
Scenariusz: Tomasz Habowski
Gatunek: Dramat
Produkcja: Polska
Premiera: 25 marca 2022 (Polska premiera kinowa)
Nagrody: Film dostał 4 nagrody i 3 nominacje, w tym Złoty Lew dla najlepszego filmu.
Czas: 90 minut
Bilety: 15zł/osoba, dostępne w Biurze Obsługi Klienta CK (MOK) i na www.ekobilet.pl

Opis Filmu:

Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

plakat_dkf_piosenki1024