Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

luty 2023

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

05.11.2022r. godz.10.00
zbiórka: Centrum Kultury MOK

JESIENNY PLENER FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy Was na pierwszy w tym roku plener fotograficzny organizowany przez CK MOK. Niezależnie od pogody będziemy pracować nad fotografiami w terenie lub formie studyjnej. Efektem prac ma być przygotowanie przez każdego uczestnika do trzech fotografii tworzących tematyczny tryptyk lub indywidualne zamknięte formy.

Wszystkie z wybranych przez uczestników prac zostaną zaprezentowane podczas wystawy fotograficznej w holu Centrum Kultury MOK z oficjalnym wernisażem.

Liczba miejsc jest ograniczona, a spotkanie zaplanowane jest na 5 listopada 2022 roku. Czas trwania pleneru to około 3-4 godzin. Spotykamy się przed Centrum Kultury o godzinie 10:00. Po zdjęciach na uczestników będzie czekał słodki poczęstunek i kawa lub herbata.

Prowadzącym będzie Piotr Gajek.

Udział w wydarzeniu jest wolny od opłat.

Zapisy odbywają się w Biurze Obsługi Klienta CK MOK lub pod adresem mejlowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

plener-1024