Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

grudzień 2022

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

Sztab przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie otrzymał zgodę Fundacji WOŚP na utworzenie Sztabu 31. Finału.

Nasz numer Sztabu to #2024 i takiego należy szukać przy rejestracji.

A rejestracja wolontariuszy ruszyła od 21.11.2022.
Rejestracja odbywa się WYŁĄCZNIE internetowo - przez portal: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Małoletnich rejestrują rodzice lub opiekunowie prawni.

Liczba miejsc jest ograniczona, Fundacja przyznała nam 150 wolontariuszy 31. Finału WOŚP,  i zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc.
W pierwszej kolejności przyjmujemy na Wolontariuszy dzieci :)

Przypominamy, że wolontariusze do lat 16, muszą zbierać pod opieką osoby dorosłej.

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez Fundację akceptacja i weryfikacja może potrwać kilka dni.

Zapraszamy również Firmy głogowskie do zakładania FIRMOWYCH PUSZEK STACJONARNYCH, które mogą funkcjonować już od 10.12.2022 do samego Finału WOŚP.

W tym celu należy wybrać opiekuna puszki i zarejestrować się na portalu: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/  jak wolontariusz, a następnie wybrać rejestrację FIRMY.

Instytucje takie jak biblioteki, szkoły, świetlice również mogą zbierać od połowy grudnia do końca stycznia i w tym celu zakładają SZTABOWE PUSZKI STACJONARNE bezpośrednio w Sztabie -> Klub MAYDAY.
W tym celu prosimy o kontakt i umówienie się: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 885 802 801

Przypominamy jeszcze, że w weekendy Sztab nie pracuje.

Się ma! – Szef Sztabu – Agnieszka Lewandowska

Pozostajemy w kontakcie.