Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Plan wydarzeń:
Październik 2020 w CK

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 
Oświadczenie dla uczestnika wydarzenia w czasie pandemii
POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii  
                 POBIERZ
 
 

 


Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$catid in /home/www/mok.glogow.pl/strona/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 184

Notice: Undefined property: Joomla\CMS\Categories\CategoryNode::$link in /home/www/mok.glogow.pl/strona/plugins/content/facebooklikeandshare/facebooklikeandshare.php on line 264

28.11.2020 r. godz. 18.00
online - stream na:
www.wirtualnamodrzejewska.pl

TEATR POLSKA: SPEKTAKL "WIERNA WATAHA" TEATRU MODRZEJEWSKIEJ W LEGNICY - ONLINE

 

O programie TEATR POLSKA:

Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.


Kwalifikacja spektakli zgłoszonych do programu przeprowadzana jest w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na uzyskaniu rekomendacji od Komisji Artystycznej, a drugi na ocenie projektów objazdów wybranych spektakli przez Komitet Organizacyjny na podstawie ich wiarygodności organizacyjnej i finansowej.


Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

O spektaklu „Wierna wataha”

 

 

reżyseria - Paweł Wolak i Katarzyna Dworak (PiK)

scenografia - Piotr Tetlak

kostiumy - Natalia Rejszel

grafika i animacje - Justyna Sokołowska

muzyka - Jacek Hałas, współpraca Albert Pyśk

choreografia - Jakub Lewandowski

 

 

Obsada:

Grzegorz Wojdon – Tata

Katarzyna Dworak - Matka

Adrianna Jendroszek -  Joanna

Magda Drab - Sabina

Aleksandra Listwan – Córka

Magda Biegańska - Córka

Rafał Cieluch - Brat

Bogdan Grzeszczak - Brat

Mateusz Krzyk - Brat

Paweł Palcat - Ksiądz

Albert Pyśk - Jarek

Paweł Wolak - Opowiadacz

Inspicjent / sufler: Jolanta Naczyńska

 

Data premiery: 28 stycznia 2018 r.,  Teatr Modrzejewskiej w Legnicy

 

OPIS:

 

Bogobojni mieszkańcy małego miasteczka żyją w poczuciu bezpieczeństwa, oddaleni od zawirowań politycznych reszty świata, od wszelkich wojen i niepokojów. Ceną za ten komfort jest – składana co pokolenie – niezwykła ofiara… Przez wiele lat nikt się przeciwko niej nie buntuje, wszyscy rozumieją wagę wspólnej sprawy, zgadzają się na życie podporządkowane potrzebom wiary i Kościoła. Ale w końcu w miasteczku rodzi się ktoś, kto chce żyć zupełnie inaczej…

 

Cytaty z artykułów prasowych:

 

Piotr Kanikowski, 24legnica.pl: Spektakl został nasycony podniosłą symboliką. Znakomite, majestatyczne, wzbudzające niepokój animacje Justyny Sokołowskiej nawiązują do sakralnego malarstwa, motywów biblijnych i mitologicznych. Gesty wykonywane przez aktorów – choć trudno je przypisać do konkretnej religii – mają ewidentnie rytualny charakter. Wymyślona przez Jacka Hałasa oprawa dźwiękowa współgra z mocno zrytmizowanym tekstem sztuki, “stukotliwym” od krótkich fraz i powtórzeń.  Transowy polifoniczny śpiew – jak z cerkiewnych nabożeństw albo indiańskich ceremonii – przechodzi płynnie w zwierzęce skowyty, pohukiwania, dyszenie, postukiwania, zręcznie zapętlone przez obsługującego konsoletę Alberta Pyśka. Szamaństwo. Akustyczno-wizualna psychodelia. A im bliżej finału, tym mroczniej, aż po oniryczne sceny, w których ludzie przemieniają się w zwierzęta, zwierzęta w ludzi, a woda miesza się z krwią.

 

Grzegorz Ćwiertniewicz, Teatr dla Was: Wartością tej inscenizacji jest prostota. I to właśnie ona nie pozwala uznać tego spektaklu tylko za dobry. W prostocie tej zawiera się cała magiczność przedstawienia. Czyni go niezwykle szczerym i prawdziwym. Dzięki niej widz może mieć wrażenie, że odbywa podróż do bardzo odległych czasów, by wsłuchać się w historię, w której dużo z ludowości. Magiczność jest punktem wspólnym wszystkich przedstawień wystawianych na deskach legnickiego teatru. Na tym właśnie polega odrębność i osobność tego miejsca.

 

Jolanta Kowalska, „Dialog”: Na teksty Pawła Wolaka i  Katarzyny Dworak można spojrzeć jak na partyturę oratorium dramatycznego z  wyraźnym podziałem na partie chóralne, solowe i  kilkugłosowe ansamble. Słychać w  nich refreny, repetycje motywów i  ludowe zaśpiewy. Czasem pojawia się postać koryfeusza-opowiadacza, dialogującego z  chórem. Wokalizacja tekstu może uchodzić za element ludowej stylizacji, ale jest w niej też rys archaiczny, przerzucający pomost pomiędzy przybraną we współczesny kostium baśniowością tych dramatów a  dionizyjskim dytyrambem. Przez świat sztuk duetu, wypełnionych rykiem discopolowych dyskotek, patosem kościelnych śpiewów i  jazgotem pyskówek pod wiejskim sklepem, przeziera otchłań tytanicznych namiętności.

wierna-wataha1024

lockdown-2-baner

 

17.10.2020r. godz. 19.00
sala widowiskowa Centrum Kultury (MOK)

 

PROMETEUSZ - spektakl akrobatyczno-taneczny

 

Bilety: 80zł, dostępne w Biurze Obsługi Klienta CK i na stronie ekobilet.pl/mokglogow od 05.10.2020

 


Spektakl oparty na micie o Prometeuszu, który wykradł bogom ogień i rozbudził w ludziach kreatywność i zainteresowanie światem. Artyści opowiadają historię bez słów – tylko poprzez ruch, muzykę i grę aktorską. Grupa tancerzy i akrobatów podczas trwającego ponad godzinę spektaklu, przedstawia w wyjątkowy sposób losy tytułowego Prometeusza i całej ludzkości. Żadnych dialogów tylko światło, dźwięk i ciało.

Jako główny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową nie pozbawiając jednocześnie całego widowiska treści.

Spektakl czaruje widza hipnotyzującą muzyką, akrobacjami zapierającymi dech w piersiach, gibkością ciał aktorów i emocjami, które przenoszą swoim tańcem na publiczność. Oglądając, nie da się nie podziwiać technicznej perfekcji artystów a brak dialogów nie jest wadą, tylko zaletą przedstawienia.

Pozwalając sobie na szczyptę metafory i fantazji należy patrzeć na ten spektakl jak na przedstawienie dramatyczne, w którym aktorom odebrano mowę, a dodano skrzydła. Walorem realizacji jest też połączenie widowiska z teatrem dramatycznym. Treść jest uniwersalna – ponadczasowa, międzykulturowa.

Tło całej historii nadaje oświetlenie, scenografia i przede wszystkim muzyka. Szokujące połączenia jazzu, hip-hopu, muzyki bałkańskiej i klasycznej w postaci Vivaldiego. Prometeusz jest przedstawieniem, w którym zobaczymy zarówno zapierajace dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i gre aktorską ale również znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracja możliwości ludzkiego ciała.

Jest to innowacyjny projekt, który okazał się wielkim sukcesem. Pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce!

Reżyseria, scenografia, adaptacja muzyczna: Kamil Przyboś
Choreografia: Maja Lewicka
Kostiumy: Anna Chadaj
Produkcja: Biuro Festiwalowe IMPART 2016 we współpracy z Agencją Artystyczną EVEREST

więcej: http://spektaklprometeusz.com/prometeusz-1024

"lata mijają na ponurym błąkaniu się myśli, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo w jakim celu..."

Zapraszamy 11.11.2020r. o godzinie 20.00 na stronę fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Wstęp wolny!

nie-podleglosc-plakat-1024

15.11.2019r. (piątek) godz. 9.00
sala konferencyjna MOK

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY - CZTERY PORY ROKU: JESIEŃ 2019 1. Cel:
 • popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych
 • propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego
 1. Patronat:
 • Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz
 1. Organizatorzy:
 • Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
 1. Termin i miejsce turnieju
 • 15 listopada 2019 r. (piątek),
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 • Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.00)
 1. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit. Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.  Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

 1. Zgłoszenia

Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko ucznia;
 • szkołę ucznia;
 • klasę ucznia;
 • dane nauczyciela koordynatora;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 8 listopada 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (Robert Wieczorek tel. 607561261)

 1. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.  

 1. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 6 rund, tempo gry P-10’

 1. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

 • zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt
 • remis w partii szachowej – 0,5 pkt
 • przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

 1. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:

 • Dla uczniów klas 1-3
 • Dla uczniów klas 4-6
 1. Ustalenia końcowe:
 • Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
 • Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
 • W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.
 • Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.
 • W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator (w sprawach organizacyjnych).
 • Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

12.10.2019r. (sobota), start: godz. 10:00
Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY
ul. Perseusza 11, Głogów

I MISTRZOSTWA GŁOGOWA W GRZE FIFA20

Zgłoszenia do turnieju (imię i nazwisko, nazwa drużyny klubowej) należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 76 853 41 73 do dnia 10.10.2019 r. Ilość miejsc ograniczona do 32 graczy. 

Za udział w turnieju przewidziane są puchary i nagrody dla pierwszej trójki turnieju:
I miejsce: 450 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK i sklepu GamePro Głogów) + puchar
II miejsce: 300 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK i sklepu GamePro Głogów) + puchar
III miejsce: 150 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK i sklepu GamePro Głogów) + puchar

W skrócie:
- kategoria wiekowa: open
- gramy na PS4
- bez wpisowego
- tryb: mecz towarzyski (szybki mecz)

Regulamin do pobrania: TUTAJ

Osoby poniżej 16 roku życia muszą wypełnić zgodę wraz ze swoimi rodzicami lub opiekunami prawnymi (obowiązkowy podpis rodzica lub osoby prawnej). Zgoda do pobrania: TUTAJ 

29.09.2019r. (niedziela) od 9.30 do 20.00
Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie

III KASZTANOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA GŁOGOWA
Organizator:
Szkoła Tańca Anima Danza

24.05.2019r. (piątek) START g. 9.00
Sala konferencyjna MOK


UWAGA! - TURNIEJ PRZENIESIONO NA WRZESIEŃ 2019


GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY 
- "CZTERY PORY ROKU - LATO 2019"Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania -> TUTAJ

 

 

Głogowski Turniej Szachowy

"Cztery Pory Roku – Lato 2019"

1. Cel:

 • popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych
 • propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

2. Patronat:

 • Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz

3. Organizatorzy:

 • Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

4. Termin i miejsce turnieju

 • 24 maja 2019 r. (piątek),
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 • Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.30)

5. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit. Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników. Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

6. Zgłoszenia

Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko ucznia;
 • szkołę ucznia;
 • klasę ucznia;
 • dane nauczyciela koordynatora;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 17 maja 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Robert Wieczorek tel. 607561261)

7. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.

8. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

9. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

 • zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt
 • remis w partii szachowej – 0,5 pkt
 • przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

10. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:

 • Dla uczniów klas 1-3
 • Dla uczniów klas 4-6

11. Ustalenia końcowe:

 • Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
 • Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
 • W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.
 • Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.
 • W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator (w sprawach organizacyjnych).
 • Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

05.04.2019r. (piątek) START g. 9.00
Sala konferencyjna MOK

GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
- "CZTERY PORY ROKU - WIOSNA 2019"

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania -> TUTAJ

Głogowski Turniej Szachowy

"Cztery Pory Roku – Wiosna 2019"

5 kwietnia 2019 r. (piątek) godz. 9.00

 1. Cel:

- popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych

- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

 1. Patronat:

- Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz

 1. Organizatorzy:

- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie

- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

 1. Termin i miejsce turnieju

- 5 kwietnia 2019 r. (piątek),

- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

- Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.30)

 1. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit.
Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.
Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

 1. Zgłoszenia

Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko ucznia;

- szkołę ucznia;

- klasę ucznia;

- dane nauczyciela koordynatora;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 29 marca 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Robert Wieczorek tel. 607561261)

 1. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.

 1. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

 1. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

- zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt

- remis w partii szachowej – 0,5 pkt

- przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

 1. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:

- Dla uczniów klas 1-3

- Dla uczniów klas 4-6

 1. Ustalenia końcowe:

- Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.

- Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.

- W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.

- Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.

- Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.

- W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator (w sprawach organizacyjnych).

- Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w turnieju szachowym

Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Wiosna 2019"

Data: 5 kwietnia 2019 r. (piątek). Start: godzina 9.00. Zakończenie: 12.30.

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

Imię i nazwisko ucznia: ………………………………………………………………….…….…...........

Szkoła: ...................................................................................................................

Klasa: …...............

…..............................................................................................

Nazwisko zgłaszającego rodzica /opiekuna prawnego

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgoda na publikację wizerunku

Oświadczam, że wyrażam zgodę

- na publikowanie danych osobowych mojego dziecka w postaci imienia i nazwiska oraz klasy i szkoły

- na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek mojego dziecka

 

na stronie internetowej organizatorów konkursu: „Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku” oraz przez prasę, radio i TV w celu prowadzenia kroniki i promocji wydarzenia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.

Informacja

Przyjmuję do wiadomości, iż:

 1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie jest Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2 jest Tomasz Wadas tel. 509 737 586 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie niniejszej zgody bezterminowo na stronie internetowej szkoły oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie lub do czasu wycofania zgody na publikację.
 5. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.
 6. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 7. Ponadto, przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Dodatkowo, przysługuje mi prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 9. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

 

………..….……………………, ………..…………………………………………………………………

data i czytelny podpis rodzica (opiekuna prawnego)

 

11.03.2019r. (poniedziałek) godz. 9.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

PEGAZIK 2019 - ELIMINACJE POWIATOWE

Przesłuchania do XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK"
Zgłoszenia do 07.03.2019r. w Sekretariacie MOK

Regulamin ELIMINACJI POWIATOWYCH:
1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa dolnośląskiego.
2. Uczestnicy występują w dwóch kategoriach:
a) młodsi – klasy IV-VI- uczniowie szkół podstawowych
b) starsi – klasa VII, VIII szkoły podstawowej i uczniowie III klas gimnazjum
3. W kategorii młodsi uczestnicy wykonują jeden utwór – wiersz lub fragment prozy. Czas prezentacji do 3 minut.
4. W kategorii starsi uczestnicy wykonują dwa utwory: wiersz i fragment prozy. Łączny czas prezentacji do 5 minut.
5. Przekroczenie czasu prezentacji nie może być powodem dyskwalifikacji uczestnika.
6. Prezentowane utwory mogą być dowolne.
7. Uczestnik prezentuje w kolejnych etapach konkursu ten sam repertuar (chyba, że jury zaleci jego zmianę).
8. Prezentacje ocenia jury powołane przez organizatorów.
9. Organizatorzy poszczególnych eliminacji zapewniają nagrody dla laureatów.
10. Kryteria oceny: dobór repertuaru (wartość artystyczna utworów oraz ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika),
interpretacja utworów, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.

Karty prosimy dostarczyć do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie do dnia 07.03.2019r.

Regulamin całego konkursu -> do pobrania
Karta zgłoszeń -> do pobrania

21.03.2019r. (czwartek) godz. 9.00
Sala widowiskowa MOK

XII PRZEGLĄD SPEKTAKLI
O TEMATYCE PROFILAKTYCZNEJ
POD PATRONATEM
PREZYDENTA GŁOGOWA
ORAZ STAROSTY GŁOGOWSKIEGO

TEATRAPIA

Wstęp wolny.
TERMIN ZGŁASZANIA 11.03.2019r.
Poniżej do pobrania regulamin i karta zgłoszeń.

Regulamin do pobrania -> TUTAJ
Karta zgłoszeń do pobrania -> TUTAJ26.10.2018r. START godz. 9.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
- "CZTERY PORY ROKU - JESIEŃ"

Głogowski Turniej Szachowy

"Cztery Pory Roku – Jesień 2018"

26 październik 2018 r. (piątek)

 1. Cel:

- popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych,

- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

 1. Organizatorzy:

- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie

- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

 1. Założenia:

Planowane są cztery turnieje szachowe:

 • Cztery Pory Roku – Jesień – październik 2018 r.
 • Cztery Pory Roku – Zima – grudzień 2018 r.
 • Cztery Pory Roku – Wiosna – marzec/kwiecień 2019 r.
 • Cztery Pory Roku – Lato – maj/czerwiec 2019 r.
 1. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie z klas I – VI (z głogowskich szkół podstawowych oraz ze szkół powiatu głogowskiego). Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 3 zawodników.

Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń). Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

 1. Zgłoszenia

Zgłoszenie powinno zawierać:

 • Imię i nazwisko ucznia;
 • szkołę ucznia;
 • klasę ucznia;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 21 października 2018 r. na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (Robert Wieczorek tel. 607561261)

 

 

 1. Termin i miejsce turnieju
 • 26 października 2018 r. (piątek),
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 • Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00
 1. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

 1. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski

Organizator: Robert Wieczorek  

 1. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

- zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt

- remis w partii szachowej – 0,5 pkt

- przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

 1. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki

Przewidziane są dwie klasyfikacje:

 • Dla uczniów klas 1-3
 • Dla uczniów klas 4-6
 1. Ustalenia końcowe:
 • Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
 • Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
 • Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych
 • Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.
 • W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w turnieju szachowym i regulamin do pobrania TUTAJ

Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Jesień 2018"

Data: 26 październik 2018 r. (piątek)

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

Imię i nazwisko ucznia: ……………………………………………………………………………………………….…...........

 

Szkoła: ............................................................................................................................................

 

Klasa: …...............

 

     …..............................................................................................

                                                                                      Nazwisko zgłaszającego rodzica /opiekuna prawnego

                                                                                     

Zgoda na publikację wizerunku

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę

 • na publikowanie danych osobowych mojego dziecka w postaci imienia i nazwiska oraz klasy i szkoły
 • na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek mojego dziecka

na stronie internetowej organizatorów konkursu: „Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Jesień 2018” w celu prowadzenia kroniki i promocji wydarzenia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

Informacja

Przyjmuję do wiadomości, iż:

 

 1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie jest Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2 jest Tomasz Wadas tel. 509 737 586 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie niniejszej zgody bezterminowo na stronie internetowej szkoły oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie lub do czasu wycofania zgody na publikację.
 5. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.
 6. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 7. Ponadto, przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Dodatkowo, przysługuje mi prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 9. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

 

 

………..….……………………,    ………..…………………………………………………………………

        data i czytelny podpis rodzica (opiekuna prawnego)

 

14.12.2018r. START godz. 9.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
- "CZTERY PORY ROKU - ZIMA"

Link -> https://drive.google.com/file/d/1kQ382ALViaVDDlqk9LJqsyixwCuXSynS/view?fbclid=IwAR22Bp9wawu9kMfHv7zrnepXRYe2v1SZSYog-cx8pZ59sYmn0YflkHquK6c

14 grudzień 2018 r. (piątek) godz. 9.00
1. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego
2. Patronat:
- Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz
3. Organizatorzy:
- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
4. Termin i miejsce turnieju
- 14 grudnia 2018 r. (piątek),
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
- Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.30)
5. Warunki uczestnictwa
W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit.
Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.
Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników.
Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.
6. Zgłoszenia
Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko ucznia;
- szkołę ucznia;
- klasę ucznia;
- dane nauczyciela koordynatora;
Zgłoszenia wysyłamy do dnia 7 grudnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Robert Wieczorek tel. 607561261)
7. Sędziowanie i organizacja:
Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.
8. Założenia:
Planowane są cztery turnieje szachowe:
- Cztery Pory Roku – Jesień – październik 2018 r.
- Cztery Pory Roku – Zima – grudzień 2018 r.
- Cztery Pory Roku – Wiosna – marzec/kwiecień 2019 r.
- Cztery Pory Roku – Lato – maj/czerwiec 2019 r.
9. System i tempo gry:
System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’
10. Zasady:
O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:
- zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt
- remis w partii szachowej – 0,5 pkt
- przegrana w partii szachowej – 0 pkt
Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.
11. Nagrody w turnieju:
Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:
- Dla uczniów klas 1-3
- Dla uczniów klas 4-6
12. Ustalenia końcowe:
- Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
- Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.
- Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.
- Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.
- W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator
(w sprawach organizacyjnych).
- Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w turnieju szachowym
Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Zima 2018"
Data: 14 grudzień 2018 r. (piątek). Start: godzina 9.00. Zakończenie: 12.30.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Imię i nazwisko ucznia: ………………………………………………………………….…….…...........
Szkoła: ...................................................................................................................
Klasa: …...............
…..............................................................................................
Nazwisko zgłaszającego rodzica /opiekuna prawnego
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgoda na publikację wizerunku
Oświadczam, że wyrażam zgodę
- na publikowanie danych osobowych mojego dziecka w postaci imienia i nazwiska oraz klasy i szkoły
- na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek mojego dziecka
na stronie internetowej organizatorów konkursu: „Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku” w celu prowadzenia kroniki
i promocji wydarzenia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Informacja
Przyjmuję do wiadomości, iż:
1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
2. Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie jest Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2 jest Tomasz Wadas tel. 509 737 586 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie niniejszej zgody bezterminowo na stronie internetowej szkoły
oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie lub do czasu wycofania zgody na publikację.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.
6. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
7. Ponadto, przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
8. Dodatkowo, przysługuje mi prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

………..….……………………, ………..…………………………………………………………………
data i czytelny podpis rodzica (opiekuna prawnego)

30.09.2018r. (niedziela) start godz. 10.00
Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
/Dawne Gimnazjum nr 2)
pl. Mieszka I nr 22

II KASZTANOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO

POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA
RAFAELA ROKASZEWICZA

Bilety:
- dzieci do lat 7 - bezpłatnie,
- szkolny 5zł,
- normalny 10zł.

Organizatorzy:
- Szkoła Tańca Anima Danza,
- Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI

 

22.03.2018r. (czwartek) godz. 9.00
Sala widowiskowa MOK

TEATRAPIA 2018

- XI PRZEGLĄD SPEKTAKLI o TEMATYCE PROFILAKTYCZNEJ

pod PATRONATEM PREZYDENTA GŁOGOWA oraz STAROSTY GŁOGOWSKIEGO

Zgłoszenia do 13.03.2018r.

Regulamin Przeglądu -> TUTAJ


Karta Zgłoszeń do Przeglądu -> TUTAJ 

 

12.03.2018r. (Poniedziałek) godz. 9.00
Wentylatornia MOK

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

Regulamin do pobrania -> TUTAJ

Karta Zgłoszeń do pobrania -> TUTAJ

Wypełnione karty zgłoszeń należy składać do 09.03.2018r. w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie do godziny 13.00.

Organizator: Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa dolnośląskiego.

2. Uczestnicy występują w dwóch kategoriach:
a) młodsi – klasy IV-VI- uczniowie szkół podstawowych
b) starsi – klasa VII szkoły podstawowej i uczniowie II i III klas gimnazjum

3. W kategorii młodsi uczestnicy wykonują jeden utwór –

wiersz lub fragment prozy. Czas prezentacji do 3 minut.

4. W kategorii starsi uczestnicy wykonują dwa utwory:

wiersz i fragment prozy. Łączny czas prezentacji do 5 minut.

5. Przekroczenie czasu prezentacji nie może być powodem dyskwalifikacji uczestnika.

6. Prezentowane utwory mogą być dowolne.

7. Uczestnik prezentuje w kolejnych etapach konkursu ten sam repertuar (chyba, że jury zaleci jego zmianę).

8. Prezentacje ocenia jury powołane przez organizatorów.

9. Organizatorzy poszczególnych eliminacji zapewniają nagrody dla laureatów.

10. Kryteria oceny:

dobór repertuaru (wartość artystyczna utworów oraz ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika), interpretacja utworów,
kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.

III GŁOGOWSKIE ZADUSZKI POETYCKIE

I Etap - przesłuchania zamknięte:

16.11.2017r. godz. 20.00

Sala widowiskowa MOK


II Etap - gala finałowa:

18.11.2017r. godz. 18.00

Sala widowiskowa MOK

NAGRODY FINANSOWE!

„III Głogowskie Zaduszki Poetyckie” to konkurs recytatorski Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie,
w którym wspominać będziemy nieżyjących już poetów. Listopad to okres, wspomnień i zadumy nad tym,
co odeszło, co pozostawiło w nas ślad. Tym śladem dla wielu jest poezja.
Miejski Ośrodek Kultury wychodzi z propozycją konkursu recytatorskiego,
w którym jury nagrodzi wrażliwość na poezję ale także i umiejętności uczestników.

Regulamin „III Głogowskich Zaduszek Poetyckich”:

 1. Uczestnicy muszą przygotować po jednym utworze nieżyjącego poety.
 2. W konkursie może wystartować każdy kto ukończył 16 rok życia.
 3. Prezentacja sceniczna utworu nie może przekroczyć 8 minut.

Zgłoszenie uczestnika odbywać się będzie poprzez jego obecność podczas etapu I.

Etap I – przesłuchania zamknięte

Etap pierwszy odbędzie się 16 listopada (czwartek) o godzinie 20:00 w sali widowiskowej MOK-u. W tym etapie każdy z uczestników zostanie przesłuchany przez pracownika Miejskiego Ośrodka Kultury, specjalistę do spraw teatru, aktora - Michała Wnuka. Jego decyzją ośmiu najlepszych recytatorów otrzyma zaproszenie do etapu II – gali finałowej „III Głogowskich Zaduszek Poetyckich”

Etap II – gala finałowa „III  Głogowskich Zaduszek Poetyckich”

Gala finałowa „III Głogowskich Zaduszek Poetyckich” odbędzie się 18 listopada (sobota) o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MOK-u. W gali finałowej zaprezentuje się ośmiu najlepszych recytatorów z etapu pierwszego.

Nagrody:

Trzyosobowe jury, któremu przewodniczyć będzie Michał Wnuk, po prezentacjach ośmiu najlepszych uczestników gali finałowej wręczy następujące nagrody:

Nagroda Główna „III  Głogowskich Zaduszek Poetyckich” - 600 złotych II nagroda – 400 złotych III nagroda – 200 złotych

01.10.2017r. (niedziela)
Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Plac Mieszka I 22


I KASZTANOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA

Godziny:
- I BLOK - godz. 10.00
- II BLOK - godz. 13.30
- III BLOK - GALA - godz. 17.30

Bilety:
- do 7 lat - bezpłatne,
- ulgowy - 5zł,
- normalny - 10zł.

Organizator:
Szkoła Tańca Anima Danza

Październikowy Turniej Szachowy w MOK Głogów

I. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego,

II. Organizator:
- Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów

III. Termin i miejsce:
28 października 2017 r. (sobota),
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Grupa OPEN zapisy 9.30 – 9.45 – start o godz.10.00
Grupa dzieci – zapisy 10.00 – 10.15 – start o godz. 10.30

IV. System i tempo gry:
Gr. OPEN -  system szwajcarski na dystansie 9 rund, tempo gry P-15’
Grupa dzieci – system szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

V. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni  którzy dokonają zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  
lub osobiście w dniu rozgrywek do w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu, szkoły lub miasto.
Wpisowe:  
5 zł. – dzieci i młodzież do lat 18
10 zł. - dorośli

VI. Sędziowanie:
Sędzia : Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:
OPEN
I  – 50% wpisowego
II – 30% wpisowego
III – 20% wpisowego
Dzieci – dla każdego zawodnika drobny upominek.

VIII. Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.     
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach.
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych              
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 50 zawodników.                                                                      
Decyduje kolejność zgłoszeń.                                                                                                                   
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.

 • Uczestnik wypełniając formularz zgłoszenia oświadcza, że:
  wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, a także wyniki z jego danymi osobowymi
  mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów
Wrześniowy Turniej Szachowy w MOK Głogów

I. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego,

II. Organizator:
-  Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów
 
III. Termin i miejsce:
30 września 2017 r. (sobota), godz. 10.00                                                                                               
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

IV. System i tempo gry:
Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.
Tempo gry P-15’

V. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni  którzy dokonają zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  
lub osobiście w dniu rozgrywek do godz. 9.50 w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu, szkoły lub miasto.
Wpisowe:  
5 zł. – dzieci i młodzież do lat 18
10 zł. - dorośli

VI. Sędziowanie:
Sędzia: Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:
I  – 50% wpisowego
II – 30% wpisowego
III – 20% wpisowego

VIII. Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.     
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach.
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych.              
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 50 zawodników.                                                                      
Decyduje kolejność zgłoszeń.                                                                                                                   
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.

Mikołajkowy Turniej Szachowy w MOK Głogów
dla dzieci do lat 12

I. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci,
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

II. Organizator:
-  Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów

III. Termin i miejsce  
02  grudnia 2017 r. (sobota), Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Potwierdzenie udziału i ewentualne zapisy  - 9.30 – 9.45 – start o godz.10.00

IV. System i tempo gry:
System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-15’

V. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
W turnieju mogą wziąć udział dzieci urodzone w 2005 r. i później,
które zostaną zgłoszone na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na chessarbiter.com
do dnia 30 listopada lub osobiście w miarę wolnych miejsc w dniu rozgrywek w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu lub miasto.
Wpisowe:  
10 zł.

VI. Sędziowanie:
Sędzia : Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:
I  m-ce –  100 zł.
II  m-ce    70 zł.
III m-ce  50 zł.
Dodatkowe nagrody książkowe dla:
- najlepszego nienagrodzonego dziecka w wieku do 8, 10 i 12  lat.
Dla wszystkich dyplomy i drobne upominki.

VIII Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.     
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem,
że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.                                                                                         
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych              
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 40 zawodników.                                                                      
Decyduje kolejność zgłoszeń.                                                                                                                   
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.                                                                                  
Uczestnik (opiekun) wypełniając formularz zgłoszenia oświadcza, że:
wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą (podopiecznymi),
a także wyniki z  danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także                  
w celach marketingowych organizatora i sponsorów.

Czerwcowy Turniej Szachowy w MOK Głogów

 1. Cel:

- popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego,
2. Organizator:

-  Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów

III. Termin i miejsce:
17
czerwca 2017 r. (sobota), godz. 10.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

3. I System i tempo gry:

Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Tempo gry P-15’

4. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni  którzy dokonają zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub osobiście w dniu rozgrywek do godz. 9.50 w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.

Zgłoszenie powinno zawierać:

imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu, szkoły lub miasto.

Wpisowe: 

5 zł. – dzieci i młodzież do lat 18

10 zł. - dorośli

5. Sędziowanie:

Sędzia : Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:

I  – 50% wpisowego

II – 30% wpisowego

III – 20% wpisowego

 VIII. Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.    
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach.
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych.
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 50 zawodników.                                                                     
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.

 • Uczestnik wypełniając formularz zgłoszenia oświadcza, że:
  wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, a także wyniki z jego danymi osobowymi
  mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli serdecznie zaprasza do udziału w  
XII Przeglądzie Piosenki Poetyckiej "Wyśpiewać Poezję",
który odbywa się w ramach STACHURIADY 2017, na grochowickiej polanie, w gminie Kotla
(powiat głogowski, woj. dolnośląskie).  
Suma nagród 11 tys. złotych. 
Nagrody ufundowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na zgłoszenia czekamy do 9 czerwca 2017 r.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych: gokiskotla.pl, kotla.pl
oraz Facebook Stachuriada Grochowice i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.

https://www.facebook.com/StachuriadaGrochowice/

http://gokiskotla.pl/

https://www.facebook.com/Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-w-Kotli-245459278879197/

http://kotla.pl/

Regulamin do pobrania:
Karta zgłoszeń do pobrania:
29.05.2017r. godz. 8.00 - próby
godz. 10.00 - koncert


Sala widowiskowa MOK

22. KONKURS PIOSENKI WYGRAJ SUKCES

- KWALIFIKACJE REGIONALNE

Organizatorzy:
- Tarnobrzeski Dom Kultury,
- Studio Pro-Media.
Partner:
- MOK Głogów.

STRONA INTERNETOWA GŁÓWNEGO ORGANIZATORA -> http://wygrajsukces.com.pl/

Regulamin do pobrania:

 

Lista uczestników:


Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Sala widowiskowa MOK
10.04.2017r. g. 10.00 - przesłuchania konkursowe kategoria II
11.04.2017r. g. 9.00 - przesłuchania konkursowe kategoria I
11.04.2017r. g. 11.15 - przesłuchania konkursowe kategoria III

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS
PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

KONCERT LAUREATÓW I GOŚCI:
11.04.2017r. GODZ. 17.00
Sala widowiskowa MOK

ZGŁOSZENIA: 03.04.2017r.

PROTOKÓŁ ->

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.