Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

przycisk-legendy1024

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

maj 2022
POBIERZ

czerwiec 2022
POBIERZ

 
Regulamin
uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 


 

22.04.2022r. godz. 18.00
sala widowiskowa CK

THE PLAYBACK SHOW - spektakl "Skutecznych Wolontariuszy"

Wstęp: dowolny datek do puszki na leczenie i rehabilitację Jasia Walosa

"The playback show", to spektakl stworzony przez Skutecznych Wolontariuszy, przedstawiający realia z jakimi młodzi ludzie zmagają się na co dzień. Ma on na celu uświadomić młodzieży, że pomoc specjalistów, w trudnych chwilach, nie jest niczym złym i "obciachowym". 

plakatver2-1024

10.04.2022r. godz. 10.00 i 12.30
Centrum Kultury MOK

 

STRAŻAK SAM na żywo - cyrkowa przygoda

Spektakle odbywają się 2x dziennie, o godz: 10:00 i 12:30.
Czas trwania 65 min (nie ma przerw)
Więcej o spektaklu i jego nowych odsłonach dowiesz się tu:
nasz fanpage: Strażak Sam Na Żywo | Facebook
____________________________________________
Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały, muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki. Znakomity, międzynarodowy spektakl, który podbił serca małych widzów w całej Europie, już w Polsce! Strażak Sam Na Żywo to premierowe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa.
Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka przygoda, którą można zobaczyć tylko w teatrze. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach: Strażak Sam, Komendant Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter, najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie 9. premierowych piosenek!
Cyrkowa Przygoda to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia – te wszystkie elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.
Międzynarodowym przebój teatralny zobaczyło już ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Polska wersja powstała z udziałem aktorów dubbingujących bajkę. Wszystkie dzieci do 2 roku życia mają wstęp bezpłatny. Przedawnie trwa 65 min. i po każdym spektaklu, we foyer, widzowie mają możliwość spotkania się z jednym z bajkowych bohaterów. W Polsce przedstawianie zobaczyło już ponad 20 tys. widzów. Warto się pośpieszyć, bo bilety bardzo szybko się wyprzedają.
____________________________________________
Głosów bajkowym postacią użyczają:
Strażak Sam - Tomasz Błasiak
Norman - Brygida Turowska
Penny - Milena Staszuk
Steele - Stefan Knothe
Elvis - Łukasz Talik
____________________________________________
Najważniejsze informacje dotyczące spektaklu:
1. Spektakl jest dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dzieci do 2. roku życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.
2. Wszystkie osoby, które ukończyły 2. rok życia muszą posiadać swój bilet.
3. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce. Przeczytajcie recenzje rodziców po spektaklu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/reviews/
4. Gramy tylko w nieduże sale teatralne, gwarantujące dzieciom doskonałą widoczność ze wszystkich miejsc na widowni.
5. Mamy zróżnicowane ceny biletów, w każdej sali są 3 lub 4 strefy cenowe.
6. Nie ma możliwości zwrotu biletów - jeśli obawiacie się sytuacja losowych lub zdrowotny, ubezpieczacie swoje bilety podczas zakupu, otrzymacie pełny zwrot!
Więcej tu: www.facebook.com/strazaksamnazywo/posts/521858209067120
7. Nie realizujemy bonów turystycznych, nie mamy również zniżek.
8. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!
9. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. W wielu miastach gramy tylko jeden raz!
10. Bilety niezależnie od strefy cenowej sprzedawane są w 3 kategoriach: dla dziecka poniżej 10 r.ż., dla osoby zaszczepionej i nie zaszczepionej. Są to informacje ogólne statystyczne. Bilety dla osób niezaszczepionych to tylko 30% całej sali zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.
____________________________________________
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj: http://strazaksamnazywo.pl/faq/

strazak-sam-1024

24.04.2022r. godz. 17.00
Centrum Kultury MOK

Spektakl komediowy: TELEWIZJA KŁAMIE

Bilety: 120zł, dostępne na kupbilecik.pl

"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu!

Na scenie pojawią się m.in. Ania Lawendowska, Krzysztof Wybisz, Maciej Dobor, ojciec Tadeusz, i Marcin Prochop... i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu.

Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!

Reżyseria: Bartłomiej Kasprzykowski

 

Obsada:

Tamara Arciuch

Adam Fidusiewicz

Bartłomiej Kasprzykowski

Bartosz Opania

 

telewizja-klamie-1024

06.03.2022r. godz. 17.00
Centrum Kultury MOK

DREAM PROJECT - pokaz na zakończenie projektu

Bilety: 10zł dostępne w Biurze Obsługi Klienta MOK i na ekobilet.pl

 

Projekt taneczny Dreams inspirowany był dziecięcymi  baśniami i legendami, które od wieków fascynowały pisarzy, kompozytorów, reżyserów filmowych i telewizyjnych. Są najlepszym przekazem podstawowych pojęć etycznych,  Cnót, wierności, empatii i odwagi.
Wartość dobra i zła jest tematem wielu badań i dyskusji od czasów wczesnej starożytności.
Zabierzemy was w świat tańca, wzruszającej muzyki oraz niezwykłej osobowości scenicznej.  Wykonawcami będzie Głogowska młodzież stawiająca swoje pierwsze kroki w dziedzinie Teatru Tańca, który jest jedną z trudniejszych dziedzin sztuki.

Gościnnie wystąpi Duet Pracowni Tańca Współczesnego z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji " Dom Harcerza" w Zielonej Górze 
" Narodziny Venus"
Nabyte przywileje czy prawo, nigdy nie są dane na zawsze dziś po raz kolejny zabieramy głos w naszej sprawie. Świadome, dojrzałe stajemy do walki za was dla nich dla nas. Spektakl powstał z potrzeby łączenia  pasji z potrzebą wyrażenia własnego zdania w tematach społecznych.

Spektakl opowiadający o walce dobra ze złem, w wykonaniu dzieci i młodzieży uczestniczących w projekcie od października 2021 roku. 
Choreografia i przygotowanie dzieci i młodzieży: Sara Matelska i Alicja Porycka

06_iii-plakat-dreams-1024

11.02.2022r. godz. 18.00
sala widowiskowa CK

Spektakl komediowy: ŻONA DO ADOPCJI

Bilety: od 75 zł, dostępne na kupbilecik.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK

" Żona do Adopcji" - Kultowa komedii, gdzie w rolę - między innymi - żony wcieli się Katarzyna Ankudowicz, a w rolę męża Jakub Wons. Jest zabawnie, jest uroczo, jest też mądrze. Spektakl inny, genialnie przewrotny i wszędzie przyjmowany z wielkim aplauzem. Z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką.

 

zona-do-adopcji-plakat1024

 

05.03.2022r. godz. 16.00 i 18.30
Centrum Kultury MOK

 

Spektakl pt. "NIEPAMIĘĆ"

 

NIEPAMIĘĆ to nowy tytuł Garnizonu Sztuki - producentów spektakli: POZYTYWNI / CZWORO DO POPRAWKI / SAME PLUSY

Popularny i wielokrotnie nagradzany. Aktor. Człowiek sukcesu. Celebryta. Z piękną żoną i poukładanym życiem. Zwykła, niezobowiązująca kolacja z Byłą i jej nowym chłopakiem nie może przecież tego zmienić! Czyżby? Zapraszamy na przewrotną, pełną błyskotliwych dialogów tragikomedię najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego: Marka Modzelewskiego. To zaskakująca, trzymająca w napięciu historia o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później. Czy da się ROZLICZYĆ PRZESZŁOŚĆ? Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach - nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe. Bo czymże tak naprawdę jest pamięć? To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy. Zapamiętywanie, to cała masa licznych działań, które świadomie lub nieświadomie uruchamiamy.
Czasem przywołując coś z pamięci mylimy fakty z naszymi fantazjami lub reinterpretujemy wydarzenia w celu ochrony naszych emocji. Czasem wypieramy informacje, których nie chcemy pamiętać, bo są dla nas bolesne. Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

Obsada:
Agnieszka WIĘDŁOCHA / Karolina GORCZYCA
Magdalena KUMOREK
Rafał KRÓLIKOWSKI / Krzysztof CZECZOT
Marcin KORCZ
Krystian PESTA

 

plakat_niepamiec_680x980_krolikowski-gorczyca_obszar-roboczy-1__p12425

29.09.2021 r. godz. 18.00-19.30
sala widowiskowa CK

GNIJĄCA PANNA MŁODA - spektakl charytatywny

 

Już 29 września scena Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury po raz kolejny zamieni się w miejsce, w którym dzieją się rzeczy nie z tej ziemi! 💚
 
Stowarzyszenie "Skuteczni Wolontariusze" ma zaszczyt zaprosić Państwa na najnowszy musical "Gnijąca Panna Młoda" 💚
Tegoroczną akcję pragniemy zadedykować naszej dzielnej i walecznej Mróweczce - Amelce Antczak! 💚
Tym samym musical "Gnijąca Panna Młoda" oznacza:
✅ wzruszającą historię, która momentami rozbawi Was do łez
✅ grupę kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy wykorzystując swą pasję pragną nieść pomoc innym
✅ autorskie interpretacje utworów
✅ nietuzinkowe choreografie

gnijaca-ban

ODWOŁANY:
13.03.2022r. godz. 13.00 

Centrum Kultury MOK

UWAGA: zwrotu zakupionych biletów można dokonać w miejscu zakupu.

NOWE SZATY KRÓLA - spektakl Teatru Avata


 a3-nowe-szaty-plakat-odwolany1024

12.11.2021r. godz. 17.30 i 20.15
sala widowiskowa Centrum Kultury

Spektakl komediowy: WIESZ, ŻE WIEM

Bilety: 75-125zł, dostępne na stronie https://adria-art.pl/a/GlogowWiesz oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK

 

Wiesz, że wiem

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.

Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych.

Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.


Obsada:

Leszek Lichota

Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska

Michał Czernecki/Przemysław Sadowski

Magdalena Lamparska/Agnieszka Castellanos-Pawlak

 

Reżyseria: Giovanny Castellanos

Scenariusz: Carole Grep

Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Scenografia: Witek Stefaniak

 

Czas trwania: 110 minut z przerwą

wiesz_ze_wiem_plakat1024

09.06.2021r. godz. 17.00 i 19.00
sala widowiskowa CK

 

Charytatywny spektakl taneczny "Światło jak woda" dla Amelki Antczak

Wstęp: kliknij

Organizatorzy:  Skuteczni Wolontariusze, MOK w Głogowie

 

09 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przewidywana jest powódź niesamowitego zjawiska, przytrafiającego się jedynie raz na parę lat- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaleje magiczna światłowoda! A jest to zapowiedź kolejnego charytatywnego spektaklu organizowanego przez Skutecznych Wolontariuszy, z tą różnicą, że historię będziemy opowiadać wyłącznie poprzez taniec i grę światłem.
Tym razem przeniesiemy się z Państwem do współczesnej Hiszpanii, gdzie na rozgrzanych madryckich ulicach będziemy przedstawiać historię dwójki zakochanych: Franceski i Marco. A bieg akcji będzie napędzany przez powódź światła, które zachowuje się jak woda, a wodospady rozpoczęły się od rozbitej, przez dwójkę chłopców, żarówki...
Tym samym spektakl „Światło jak woda” oznacza:
- autorskie choreografie wytańczone przez tancerzy pełnych pasji,
- groteskowe doczepki sąsiedzkie w pięknych kamienicach,
- oderwanie się od przytłaczającej rzeczywistości covidowej,
- ale przede wszystkim oznacza on pomoc Amelce Antczak, ponieważ cała zebrana kwota podczas tego spektaklu będzie przeznaczona na leczenie i rehabilitacje Amelki.
Dajmy sobie i Amelce nadzieję na lepsze jutro, i spotkamy się przy scenie!

swiatlo-jak-woda-1024

28.11.2020 r. godz. 18.00
online - stream na:
www.wirtualnamodrzejewska.pl

TEATR POLSKA: SPEKTAKL "WIERNA WATAHA" TEATRU MODRZEJEWSKIEJ W LEGNICY - ONLINE

 

O programie TEATR POLSKA:

Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.


Kwalifikacja spektakli zgłoszonych do programu przeprowadzana jest w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na uzyskaniu rekomendacji od Komisji Artystycznej, a drugi na ocenie projektów objazdów wybranych spektakli przez Komitet Organizacyjny na podstawie ich wiarygodności organizacyjnej i finansowej.


Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

O spektaklu „Wierna wataha”

 

 

reżyseria - Paweł Wolak i Katarzyna Dworak (PiK)

scenografia - Piotr Tetlak

kostiumy - Natalia Rejszel

grafika i animacje - Justyna Sokołowska

muzyka - Jacek Hałas, współpraca Albert Pyśk

choreografia - Jakub Lewandowski

 

 

Obsada:

Grzegorz Wojdon – Tata

Katarzyna Dworak - Matka

Adrianna Jendroszek -  Joanna

Magda Drab - Sabina

Aleksandra Listwan – Córka

Magda Biegańska - Córka

Rafał Cieluch - Brat

Bogdan Grzeszczak - Brat

Mateusz Krzyk - Brat

Paweł Palcat - Ksiądz

Albert Pyśk - Jarek

Paweł Wolak - Opowiadacz

Inspicjent / sufler: Jolanta Naczyńska

 

Data premiery: 28 stycznia 2018 r.,  Teatr Modrzejewskiej w Legnicy

 

OPIS:

 

Bogobojni mieszkańcy małego miasteczka żyją w poczuciu bezpieczeństwa, oddaleni od zawirowań politycznych reszty świata, od wszelkich wojen i niepokojów. Ceną za ten komfort jest – składana co pokolenie – niezwykła ofiara… Przez wiele lat nikt się przeciwko niej nie buntuje, wszyscy rozumieją wagę wspólnej sprawy, zgadzają się na życie podporządkowane potrzebom wiary i Kościoła. Ale w końcu w miasteczku rodzi się ktoś, kto chce żyć zupełnie inaczej…

 

Cytaty z artykułów prasowych:

 

Piotr Kanikowski, 24legnica.pl: Spektakl został nasycony podniosłą symboliką. Znakomite, majestatyczne, wzbudzające niepokój animacje Justyny Sokołowskiej nawiązują do sakralnego malarstwa, motywów biblijnych i mitologicznych. Gesty wykonywane przez aktorów – choć trudno je przypisać do konkretnej religii – mają ewidentnie rytualny charakter. Wymyślona przez Jacka Hałasa oprawa dźwiękowa współgra z mocno zrytmizowanym tekstem sztuki, “stukotliwym” od krótkich fraz i powtórzeń.  Transowy polifoniczny śpiew – jak z cerkiewnych nabożeństw albo indiańskich ceremonii – przechodzi płynnie w zwierzęce skowyty, pohukiwania, dyszenie, postukiwania, zręcznie zapętlone przez obsługującego konsoletę Alberta Pyśka. Szamaństwo. Akustyczno-wizualna psychodelia. A im bliżej finału, tym mroczniej, aż po oniryczne sceny, w których ludzie przemieniają się w zwierzęta, zwierzęta w ludzi, a woda miesza się z krwią.

 

Grzegorz Ćwiertniewicz, Teatr dla Was: Wartością tej inscenizacji jest prostota. I to właśnie ona nie pozwala uznać tego spektaklu tylko za dobry. W prostocie tej zawiera się cała magiczność przedstawienia. Czyni go niezwykle szczerym i prawdziwym. Dzięki niej widz może mieć wrażenie, że odbywa podróż do bardzo odległych czasów, by wsłuchać się w historię, w której dużo z ludowości. Magiczność jest punktem wspólnym wszystkich przedstawień wystawianych na deskach legnickiego teatru. Na tym właśnie polega odrębność i osobność tego miejsca.

 

Jolanta Kowalska, „Dialog”: Na teksty Pawła Wolaka i  Katarzyny Dworak można spojrzeć jak na partyturę oratorium dramatycznego z  wyraźnym podziałem na partie chóralne, solowe i  kilkugłosowe ansamble. Słychać w  nich refreny, repetycje motywów i  ludowe zaśpiewy. Czasem pojawia się postać koryfeusza-opowiadacza, dialogującego z  chórem. Wokalizacja tekstu może uchodzić za element ludowej stylizacji, ale jest w niej też rys archaiczny, przerzucający pomost pomiędzy przybraną we współczesny kostium baśniowością tych dramatów a  dionizyjskim dytyrambem. Przez świat sztuk duetu, wypełnionych rykiem discopolowych dyskotek, patosem kościelnych śpiewów i  jazgotem pyskówek pod wiejskim sklepem, przeziera otchłań tytanicznych namiętności.

wierna-wataha1024

"lata mijają na ponurym błąkaniu się myśli, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo w jakim celu..."

Zapraszamy 11.11.2020r. o godzinie 20.00 na stronę fb Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Wstęp wolny!

nie-podleglosc-plakat-1024

29.10.2021. godz. 20.00
sala widowiskowa Centrum Kultury (MOK)
 

PROMETEUSZ - spektakl akrobatyczno-taneczny

 

Bilety: 70zł -  dostępne internetowo na stronie ekobilet.pl (klik) oraz w Biurze Obsługi Klienta MOK

 


Spektakl oparty na micie o Prometeuszu, który wykradł bogom ogień i rozbudził w ludziach kreatywność i zainteresowanie światem. Artyści opowiadają historię bez słów – tylko poprzez ruch, muzykę i grę aktorską. Grupa tancerzy i akrobatów podczas trwającego ponad godzinę spektaklu, przedstawia w wyjątkowy sposób losy tytułowego Prometeusza i całej ludzkości. Żadnych dialogów tylko światło, dźwięk i ciało.

Jako główny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową nie pozbawiając jednocześnie całego widowiska treści.

Spektakl czaruje widza hipnotyzującą muzyką, akrobacjami zapierającymi dech w piersiach, gibkością ciał aktorów i emocjami, które przenoszą swoim tańcem na publiczność. Oglądając, nie da się nie podziwiać technicznej perfekcji artystów a brak dialogów nie jest wadą, tylko zaletą przedstawienia.

Pozwalając sobie na szczyptę metafory i fantazji należy patrzeć na ten spektakl jak na przedstawienie dramatyczne, w którym aktorom odebrano mowę, a dodano skrzydła. Walorem realizacji jest też połączenie widowiska z teatrem dramatycznym. Treść jest uniwersalna – ponadczasowa, międzykulturowa.

Tło całej historii nadaje oświetlenie, scenografia i przede wszystkim muzyka. Szokujące połączenia jazzu, hip-hopu, muzyki bałkańskiej i klasycznej w postaci Vivaldiego. Prometeusz jest przedstawieniem, w którym zobaczymy zarówno zapierające dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i gre aktorską ale również znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracja możliwości ludzkiego ciała.

Jest to innowacyjny projekt, który okazał się wielkim sukcesem. Pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce!

Reżyseria, scenografia, adaptacja muzyczna: Kamil Przyboś
Choreografia: Maja Lewicka
Kostiumy: Anna Chadaj
Produkcja: Produkcja: Strefa Kultury Wrocław we współpracy z Everest Production

więcej: http://spektaklprometeusz.com/



plakat-prometeusz-everest1024

15.11.2019r. (piątek) godz. 9.00
sala konferencyjna MOK

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY - CZTERY PORY ROKU: JESIEŃ 2019



 1. Cel:
 • popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych
 • propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego
 1. Patronat:
 • Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz
 1. Organizatorzy:
 • Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
 1. Termin i miejsce turnieju
 • 15 listopada 2019 r. (piątek),
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 • Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.00)
 1. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit. Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.  Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

 1. Zgłoszenia

Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko ucznia;
 • szkołę ucznia;
 • klasę ucznia;
 • dane nauczyciela koordynatora;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 8 listopada 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (Robert Wieczorek tel. 607561261)

 1. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.  

 1. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 6 rund, tempo gry P-10’

 1. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

 • zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt
 • remis w partii szachowej – 0,5 pkt
 • przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

 1. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:

 • Dla uczniów klas 1-3
 • Dla uczniów klas 4-6
 1. Ustalenia końcowe:
 • Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
 • Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
 • W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.
 • Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.
 • W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator (w sprawach organizacyjnych).
 • Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

12.10.2019r. (sobota), start: godz. 10:00
Młodzieżowe Centrum Kultury MAYDAY
ul. Perseusza 11, Głogów

I MISTRZOSTWA GŁOGOWA W GRZE FIFA20

Zgłoszenia do turnieju (imię i nazwisko, nazwa drużyny klubowej) należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 76 853 41 73 do dnia 10.10.2019 r. Ilość miejsc ograniczona do 32 graczy. 

Za udział w turnieju przewidziane są puchary i nagrody dla pierwszej trójki turnieju:
I miejsce: 450 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK i sklepu GamePro Głogów) + puchar
II miejsce: 300 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK i sklepu GamePro Głogów) + puchar
III miejsce: 150 zł (w bonach do salonów sieci EMPIK i sklepu GamePro Głogów) + puchar

W skrócie:
- kategoria wiekowa: open
- gramy na PS4
- bez wpisowego
- tryb: mecz towarzyski (szybki mecz)

Regulamin do pobrania: TUTAJ

Osoby poniżej 16 roku życia muszą wypełnić zgodę wraz ze swoimi rodzicami lub opiekunami prawnymi (obowiązkowy podpis rodzica lub osoby prawnej). Zgoda do pobrania: TUTAJ 

29.09.2019r. (niedziela) od 9.30 do 20.00
Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie

III KASZTANOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA GŁOGOWA
Organizator:
Szkoła Tańca Anima Danza

24.05.2019r. (piątek) START g. 9.00
Sala konferencyjna MOK


UWAGA! - TURNIEJ PRZENIESIONO NA WRZESIEŃ 2019


GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY 
- "CZTERY PORY ROKU - LATO 2019"



Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania -> TUTAJ

 

 

Głogowski Turniej Szachowy

"Cztery Pory Roku – Lato 2019"

1. Cel:

 • popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych
 • propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

2. Patronat:

 • Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz

3. Organizatorzy:

 • Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

4. Termin i miejsce turnieju

 • 24 maja 2019 r. (piątek),
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 • Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.30)

5. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit. Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników. Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

6. Zgłoszenia

Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko ucznia;
 • szkołę ucznia;
 • klasę ucznia;
 • dane nauczyciela koordynatora;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 17 maja 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Robert Wieczorek tel. 607561261)

7. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.

8. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

9. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

 • zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt
 • remis w partii szachowej – 0,5 pkt
 • przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

10. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:

 • Dla uczniów klas 1-3
 • Dla uczniów klas 4-6

11. Ustalenia końcowe:

 • Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
 • Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
 • W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.
 • Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.
 • Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.
 • W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator (w sprawach organizacyjnych).
 • Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

05.04.2019r. (piątek) START g. 9.00
Sala konferencyjna MOK

GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
- "CZTERY PORY ROKU - WIOSNA 2019"

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania -> TUTAJ

Głogowski Turniej Szachowy

"Cztery Pory Roku – Wiosna 2019"

5 kwietnia 2019 r. (piątek) godz. 9.00

 1. Cel:

- popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych

- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

 1. Patronat:

- Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz

 1. Organizatorzy:

- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie

- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

 1. Termin i miejsce turnieju

- 5 kwietnia 2019 r. (piątek),

- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

- Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.30)

 1. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit.
Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.
Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

 1. Zgłoszenia

Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko ucznia;

- szkołę ucznia;

- klasę ucznia;

- dane nauczyciela koordynatora;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 29 marca 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Robert Wieczorek tel. 607561261)

 1. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.

 1. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

 1. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

- zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt

- remis w partii szachowej – 0,5 pkt

- przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

 1. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:

- Dla uczniów klas 1-3

- Dla uczniów klas 4-6

 1. Ustalenia końcowe:

- Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.

- Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.

- W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.

- Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.

- Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.

- W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator (w sprawach organizacyjnych).

- Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w turnieju szachowym

Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Wiosna 2019"

Data: 5 kwietnia 2019 r. (piątek). Start: godzina 9.00. Zakończenie: 12.30.

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

Imię i nazwisko ucznia: ………………………………………………………………….…….…...........

Szkoła: ...................................................................................................................

Klasa: …...............

…..............................................................................................

Nazwisko zgłaszającego rodzica /opiekuna prawnego

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgoda na publikację wizerunku

Oświadczam, że wyrażam zgodę

- na publikowanie danych osobowych mojego dziecka w postaci imienia i nazwiska oraz klasy i szkoły

- na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek mojego dziecka

 

na stronie internetowej organizatorów konkursu: „Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku” oraz przez prasę, radio i TV w celu prowadzenia kroniki i promocji wydarzenia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.

Informacja

Przyjmuję do wiadomości, iż:

 1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie jest Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2 jest Tomasz Wadas tel. 509 737 586 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie niniejszej zgody bezterminowo na stronie internetowej szkoły oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie lub do czasu wycofania zgody na publikację.
 5. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.
 6. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 7. Ponadto, przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Dodatkowo, przysługuje mi prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 9. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

 

………..….……………………, ………..…………………………………………………………………

data i czytelny podpis rodzica (opiekuna prawnego)

 

11.03.2019r. (poniedziałek) godz. 9.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

PEGAZIK 2019 - ELIMINACJE POWIATOWE

Przesłuchania do XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK"
Zgłoszenia do 07.03.2019r. w Sekretariacie MOK

Regulamin ELIMINACJI POWIATOWYCH:
1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa dolnośląskiego.
2. Uczestnicy występują w dwóch kategoriach:
a) młodsi – klasy IV-VI- uczniowie szkół podstawowych
b) starsi – klasa VII, VIII szkoły podstawowej i uczniowie III klas gimnazjum
3. W kategorii młodsi uczestnicy wykonują jeden utwór – wiersz lub fragment prozy. Czas prezentacji do 3 minut.
4. W kategorii starsi uczestnicy wykonują dwa utwory: wiersz i fragment prozy. Łączny czas prezentacji do 5 minut.
5. Przekroczenie czasu prezentacji nie może być powodem dyskwalifikacji uczestnika.
6. Prezentowane utwory mogą być dowolne.
7. Uczestnik prezentuje w kolejnych etapach konkursu ten sam repertuar (chyba, że jury zaleci jego zmianę).
8. Prezentacje ocenia jury powołane przez organizatorów.
9. Organizatorzy poszczególnych eliminacji zapewniają nagrody dla laureatów.
10. Kryteria oceny: dobór repertuaru (wartość artystyczna utworów oraz ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika),
interpretacja utworów, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.

Karty prosimy dostarczyć do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie do dnia 07.03.2019r.

Regulamin całego konkursu -> do pobrania
Karta zgłoszeń -> do pobrania

21.03.2019r. (czwartek) godz. 9.00
Sala widowiskowa MOK

XII PRZEGLĄD SPEKTAKLI
O TEMATYCE PROFILAKTYCZNEJ
POD PATRONATEM
PREZYDENTA GŁOGOWA
ORAZ STAROSTY GŁOGOWSKIEGO

TEATRAPIA

Wstęp wolny.
TERMIN ZGŁASZANIA 11.03.2019r.
Poniżej do pobrania regulamin i karta zgłoszeń.

Regulamin do pobrania -> TUTAJ
Karta zgłoszeń do pobrania -> TUTAJ



26.10.2018r. START godz. 9.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
- "CZTERY PORY ROKU - JESIEŃ"

Głogowski Turniej Szachowy

"Cztery Pory Roku – Jesień 2018"

26 październik 2018 r. (piątek)

 1. Cel:

- popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych,

- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

 1. Organizatorzy:

- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie

- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

 1. Założenia:

Planowane są cztery turnieje szachowe:

 • Cztery Pory Roku – Jesień – październik 2018 r.
 • Cztery Pory Roku – Zima – grudzień 2018 r.
 • Cztery Pory Roku – Wiosna – marzec/kwiecień 2019 r.
 • Cztery Pory Roku – Lato – maj/czerwiec 2019 r.
 1. Warunki uczestnictwa

W turnieju mogą wziąć udział uczniowie z klas I – VI (z głogowskich szkół podstawowych oraz ze szkół powiatu głogowskiego). Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 3 zawodników.

Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń). Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.

 1. Zgłoszenia

Zgłoszenie powinno zawierać:

 • Imię i nazwisko ucznia;
 • szkołę ucznia;
 • klasę ucznia;

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 21 października 2018 r. na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (Robert Wieczorek tel. 607561261)

 

 

 1. Termin i miejsce turnieju
 • 26 października 2018 r. (piątek),
 • Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 • Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00
 1. System i tempo gry:

System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

 1. Sędziowanie i organizacja:

Sędzia: Piotr Zahorski

Organizator: Robert Wieczorek  

 1. Zasady:

O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:

- zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt

- remis w partii szachowej – 0,5 pkt

- przegrana w partii szachowej – 0 pkt

Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.

 1. Nagrody w turnieju:

Puchary, dyplomy i drobne upominki

Przewidziane są dwie klasyfikacje:

 • Dla uczniów klas 1-3
 • Dla uczniów klas 4-6
 1. Ustalenia końcowe:
 • Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
 • Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
 • Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych
 • Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.
 • W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w turnieju szachowym i regulamin do pobrania TUTAJ

Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Jesień 2018"

Data: 26 październik 2018 r. (piątek)

Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

Imię i nazwisko ucznia: ……………………………………………………………………………………………….…...........

 

Szkoła: ............................................................................................................................................

 

Klasa: …...............

 

     …..............................................................................................

                                                                                      Nazwisko zgłaszającego rodzica /opiekuna prawnego

                                                                                     

Zgoda na publikację wizerunku

 

Oświadczam, że wyrażam zgodę

 • na publikowanie danych osobowych mojego dziecka w postaci imienia i nazwiska oraz klasy i szkoły
 • na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek mojego dziecka

na stronie internetowej organizatorów konkursu: „Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Jesień 2018” w celu prowadzenia kroniki i promocji wydarzenia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

Informacja

Przyjmuję do wiadomości, iż:

 

 1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie jest Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2 jest Tomasz Wadas tel. 509 737 586 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie niniejszej zgody bezterminowo na stronie internetowej szkoły oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie lub do czasu wycofania zgody na publikację.
 5. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.
 6. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 7. Ponadto, przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Dodatkowo, przysługuje mi prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 9. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

 

 

………..….……………………,    ………..…………………………………………………………………

        data i czytelny podpis rodzica (opiekuna prawnego)

 

14.12.2018r. START godz. 9.00
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

GŁOGOWSKI TURNIEJ SZACHOWY
- "CZTERY PORY ROKU - ZIMA"

Link -> https://drive.google.com/file/d/1kQ382ALViaVDDlqk9LJqsyixwCuXSynS/view?fbclid=IwAR22Bp9wawu9kMfHv7zrnepXRYe2v1SZSYog-cx8pZ59sYmn0YflkHquK6c

14 grudzień 2018 r. (piątek) godz. 9.00
1. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci szkół podstawowych
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego
2. Patronat:
- Prezydent Miasta Głogowa Pan Rafael Rokaszewicz
3. Organizatorzy:
- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
4. Termin i miejsce turnieju
- 14 grudnia 2018 r. (piątek),
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
- Potwierdzenie udziału i weryfikacja zawodników - 8.20 – 8.45 – start o godz. 9.00 (planowane zakończenie około godziny 12.30)
5. Warunki uczestnictwa
W turnieju mogą wziąć udział uczniowie klas I – VI z głogowskich szkół podstawowych oraz uczniowie szkółki szachowej MOK Gambit.
Każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 4 zawodników.
Uwaga! Organizator zapewnia miejsce dla 50 uczestników.
Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia większej ilości osób z poszczególnych szkół.
6. Zgłoszenia
Uczniów zgłaszają nauczyciele poszczególnych szkół. Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko ucznia;
- szkołę ucznia;
- klasę ucznia;
- dane nauczyciela koordynatora;
Zgłoszenia wysyłamy do dnia 7 grudnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Robert Wieczorek tel. 607561261)
7. Sędziowanie i organizacja:
Sędzia: Piotr Zahorski. Organizator: Robert Wieczorek.
8. Założenia:
Planowane są cztery turnieje szachowe:
- Cztery Pory Roku – Jesień – październik 2018 r.
- Cztery Pory Roku – Zima – grudzień 2018 r.
- Cztery Pory Roku – Wiosna – marzec/kwiecień 2019 r.
- Cztery Pory Roku – Lato – maj/czerwiec 2019 r.
9. System i tempo gry:
System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’
10. Zasady:
O zwycięstwie w każdym z turniejów zdecyduje suma punktów liczona następująco:
- zwycięstwo w partii szachowej – 1 pkt
- remis w partii szachowej – 0,5 pkt
- przegrana w partii szachowej – 0 pkt
Przy równej ilości punktów zadecyduje punktacja pomocnicza zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego.
11. Nagrody w turnieju:
Puchary, dyplomy i drobne upominki. Przewidziane są dwie klasyfikacje:
- Dla uczniów klas 1-3
- Dla uczniów klas 4-6
12. Ustalenia końcowe:
- Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują oddelegowani nauczyciele lub rodzice.
- Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem, że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.
W turnieju mogą brać udział uczniowie którzy posiadają wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularze zgłoszeniowe uczniów nauczyciele przynoszą w dniu zawodów.
- Zawodnicy na czas zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie.
- Zgłoszenie się do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Komunikatu Organizacyjnego.
- W przypadkach spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie, ostateczną decyzję podejmuje Sędzia Główny (w sprawach sportowych) oraz organizator
(w sprawach organizacyjnych).
- Podczas przerw pomiędzy partiami dzieci będą miały możliwość kolorowania, rysowania bądź rozwiązywania zadań szachowych dostosowanych do poziomu gry.

Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w turnieju szachowym
Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku – Zima 2018"
Data: 14 grudzień 2018 r. (piątek). Start: godzina 9.00. Zakończenie: 12.30.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Imię i nazwisko ucznia: ………………………………………………………………….…….…...........
Szkoła: ...................................................................................................................
Klasa: …...............
…..............................................................................................
Nazwisko zgłaszającego rodzica /opiekuna prawnego
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgoda na publikację wizerunku
Oświadczam, że wyrażam zgodę
- na publikowanie danych osobowych mojego dziecka w postaci imienia i nazwiska oraz klasy i szkoły
- na umieszczanie zdjęć i materiałów filmowych zawierających wizerunek mojego dziecka
na stronie internetowej organizatorów konkursu: „Głogowski Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku” w celu prowadzenia kroniki
i promocji wydarzenia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie
oraz Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Informacja
Przyjmuję do wiadomości, iż:
1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie oraz
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
2. Inspektorem Ochrony Danych w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie jest Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Inspektorem Ochrony Danych w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2 jest Tomasz Wadas tel. 509 737 586 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie niniejszej zgody bezterminowo na stronie internetowej szkoły
oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie lub do czasu wycofania zgody na publikację.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty upoważnione na podstawie stosownych przepisów prawa.
6. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
7. Ponadto, przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem.
8. Dodatkowo, przysługuje mi prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

………..….……………………, ………..…………………………………………………………………
data i czytelny podpis rodzica (opiekuna prawnego)

30.09.2018r. (niedziela) start godz. 10.00
Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
/Dawne Gimnazjum nr 2)
pl. Mieszka I nr 22

II KASZTANOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO

POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA
RAFAELA ROKASZEWICZA

Bilety:
- dzieci do lat 7 - bezpłatnie,
- szkolny 5zł,
- normalny 10zł.

Organizatorzy:
- Szkoła Tańca Anima Danza,
- Głogowskie Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI

 

22.03.2018r. (czwartek) godz. 9.00
Sala widowiskowa MOK

TEATRAPIA 2018

- XI PRZEGLĄD SPEKTAKLI o TEMATYCE PROFILAKTYCZNEJ

pod PATRONATEM PREZYDENTA GŁOGOWA oraz STAROSTY GŁOGOWSKIEGO

Zgłoszenia do 13.03.2018r.

Regulamin Przeglądu -> TUTAJ


Karta Zgłoszeń do Przeglądu -> TUTAJ 

 

12.03.2018r. (Poniedziałek) godz. 9.00
Wentylatornia MOK

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

Regulamin do pobrania -> TUTAJ

Karta Zgłoszeń do pobrania -> TUTAJ

Wypełnione karty zgłoszeń należy składać do 09.03.2018r. w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie do godziny 13.00.

Organizator: Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa dolnośląskiego.

2. Uczestnicy występują w dwóch kategoriach:
a) młodsi – klasy IV-VI- uczniowie szkół podstawowych
b) starsi – klasa VII szkoły podstawowej i uczniowie II i III klas gimnazjum

3. W kategorii młodsi uczestnicy wykonują jeden utwór –

wiersz lub fragment prozy. Czas prezentacji do 3 minut.

4. W kategorii starsi uczestnicy wykonują dwa utwory:

wiersz i fragment prozy. Łączny czas prezentacji do 5 minut.

5. Przekroczenie czasu prezentacji nie może być powodem dyskwalifikacji uczestnika.

6. Prezentowane utwory mogą być dowolne.

7. Uczestnik prezentuje w kolejnych etapach konkursu ten sam repertuar (chyba, że jury zaleci jego zmianę).

8. Prezentacje ocenia jury powołane przez organizatorów.

9. Organizatorzy poszczególnych eliminacji zapewniają nagrody dla laureatów.

10. Kryteria oceny:

dobór repertuaru (wartość artystyczna utworów oraz ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika), interpretacja utworów,
kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny.

III GŁOGOWSKIE ZADUSZKI POETYCKIE

I Etap - przesłuchania zamknięte:

16.11.2017r. godz. 20.00

Sala widowiskowa MOK


II Etap - gala finałowa:

18.11.2017r. godz. 18.00

Sala widowiskowa MOK

NAGRODY FINANSOWE!

„III Głogowskie Zaduszki Poetyckie” to konkurs recytatorski Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie,
w którym wspominać będziemy nieżyjących już poetów. Listopad to okres, wspomnień i zadumy nad tym,
co odeszło, co pozostawiło w nas ślad. Tym śladem dla wielu jest poezja.
Miejski Ośrodek Kultury wychodzi z propozycją konkursu recytatorskiego,
w którym jury nagrodzi wrażliwość na poezję ale także i umiejętności uczestników.

Regulamin „III Głogowskich Zaduszek Poetyckich”:

 1. Uczestnicy muszą przygotować po jednym utworze nieżyjącego poety.
 2. W konkursie może wystartować każdy kto ukończył 16 rok życia.
 3. Prezentacja sceniczna utworu nie może przekroczyć 8 minut.

Zgłoszenie uczestnika odbywać się będzie poprzez jego obecność podczas etapu I.

Etap I – przesłuchania zamknięte

Etap pierwszy odbędzie się 16 listopada (czwartek) o godzinie 20:00 w sali widowiskowej MOK-u. W tym etapie każdy z uczestników zostanie przesłuchany przez pracownika Miejskiego Ośrodka Kultury, specjalistę do spraw teatru, aktora - Michała Wnuka. Jego decyzją ośmiu najlepszych recytatorów otrzyma zaproszenie do etapu II – gali finałowej „III Głogowskich Zaduszek Poetyckich”

Etap II – gala finałowa „III  Głogowskich Zaduszek Poetyckich”

Gala finałowa „III Głogowskich Zaduszek Poetyckich” odbędzie się 18 listopada (sobota) o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MOK-u. W gali finałowej zaprezentuje się ośmiu najlepszych recytatorów z etapu pierwszego.

Nagrody:

Trzyosobowe jury, któremu przewodniczyć będzie Michał Wnuk, po prezentacjach ośmiu najlepszych uczestników gali finałowej wręczy następujące nagrody:

Nagroda Główna „III  Głogowskich Zaduszek Poetyckich” - 600 złotych II nagroda – 400 złotych III nagroda – 200 złotych

01.10.2017r. (niedziela)
Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 2 w Głogowie
Plac Mieszka I 22


I KASZTANOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA

Godziny:
- I BLOK - godz. 10.00
- II BLOK - godz. 13.30
- III BLOK - GALA - godz. 17.30

Bilety:
- do 7 lat - bezpłatne,
- ulgowy - 5zł,
- normalny - 10zł.

Organizator:
Szkoła Tańca Anima Danza

Październikowy Turniej Szachowy w MOK Głogów

I. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego,

II. Organizator:
- Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów

III. Termin i miejsce:
28 października 2017 r. (sobota),
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Grupa OPEN zapisy 9.30 – 9.45 – start o godz.10.00
Grupa dzieci – zapisy 10.00 – 10.15 – start o godz. 10.30

IV. System i tempo gry:
Gr. OPEN -  system szwajcarski na dystansie 9 rund, tempo gry P-15’
Grupa dzieci – system szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-10’

V. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni  którzy dokonają zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  
lub osobiście w dniu rozgrywek do w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu, szkoły lub miasto.
Wpisowe:  
5 zł. – dzieci i młodzież do lat 18
10 zł. - dorośli

VI. Sędziowanie:
Sędzia : Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:
OPEN
I  – 50% wpisowego
II – 30% wpisowego
III – 20% wpisowego
Dzieci – dla każdego zawodnika drobny upominek.

VIII. Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.     
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach.
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych              
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 50 zawodników.                                                                      
Decyduje kolejność zgłoszeń.                                                                                                                   
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.

 • Uczestnik wypełniając formularz zgłoszenia oświadcza, że:
  wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, a także wyniki z jego danymi osobowymi
  mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów




Wrześniowy Turniej Szachowy w MOK Głogów

I. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego,

II. Organizator:
-  Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów
 
III. Termin i miejsce:
30 września 2017 r. (sobota), godz. 10.00                                                                                               
Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2

IV. System i tempo gry:
Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.
Tempo gry P-15’

V. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni  którzy dokonają zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  
lub osobiście w dniu rozgrywek do godz. 9.50 w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu, szkoły lub miasto.
Wpisowe:  
5 zł. – dzieci i młodzież do lat 18
10 zł. - dorośli

VI. Sędziowanie:
Sędzia: Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:
I  – 50% wpisowego
II – 30% wpisowego
III – 20% wpisowego

VIII. Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.     
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach.
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych.              
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 50 zawodników.                                                                      
Decyduje kolejność zgłoszeń.                                                                                                                   
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.

Mikołajkowy Turniej Szachowy w MOK Głogów
dla dzieci do lat 12

I. Cel:
- popularyzacja szachów wśród dzieci,
- propagowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego

II. Organizator:
-  Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogów

III. Termin i miejsce  
02  grudnia 2017 r. (sobota), Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Pl. Konstytucji 3 Maja 2
Potwierdzenie udziału i ewentualne zapisy  - 9.30 – 9.45 – start o godz.10.00

IV. System i tempo gry:
System szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry P-15’

V. Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:
W turnieju mogą wziąć udział dzieci urodzone w 2005 r. i później,
które zostaną zgłoszone na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na chessarbiter.com
do dnia 30 listopada lub osobiście w miarę wolnych miejsc w dniu rozgrywek w Sali Konferencyjnej MOK w Głogowie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię szachową, nazwę klubu lub miasto.
Wpisowe:  
10 zł.

VI. Sędziowanie:
Sędzia : Piotr Zahorski - sędzia klasy III

VII. Nagrody w turnieju:
I  m-ce –  100 zł.
II  m-ce    70 zł.
III m-ce  50 zł.
Dodatkowe nagrody książkowe dla:
- najlepszego nienagrodzonego dziecka w wieku do 8, 10 i 12  lat.
Dla wszystkich dyplomy i drobne upominki.

VIII Ustalenia końcowe:
Opiekę wychowawczą dla osób niepełnoletnich sprawują rodzice lub opiekunowie klubowi.     
Turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami Kodeksu PZSzach z zastrzeżeniem,
że przegrywa się dopiero po trzecim nieprawidłowym posunięciu zawodnika.                                                                                         
Organizator zezwala na wniesienie na salę gry wyłączonych telefonów komórkowych              
Organizator zapewnia sprzęt dla pierwszych 40 zawodników.                                                                      
Decyduje kolejność zgłoszeń.                                                                                                                   
Interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego.                                                                                  
Uczestnik (opiekun) wypełniając formularz zgłoszenia oświadcza, że:
wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą (podopiecznymi),
a także wyniki z  danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także                  
w celach marketingowych organizatora i sponsorów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.