Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

przycisk-legendy1024

AUDIOBOOK

Plan imprez CK:

wrzesień 2022
POBIERZ

 
Regulamin
uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ
 


 

25.09.2022r. godz. 18.00
Centrum Kultury MOK

FeeLand - spektakl charytatywny "Skutecznych Wolontariuszy"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nowym charytatywnym wydarzeniu. Tym razem pokażemy Wam magiczny świat emocji spektaklu ,,FeeLand”, autorstwa naszych wolontariuszy w reżyserii Michała Bulera i Dacjana Hebdy. Premiera odbędzie się już 25.09.2022r. o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Przyjdźcie z bliskimi i spędźmy razem ten niedzielny wieczór.
 
Zebrane podczas akcji pieniądze wesprą dwie dziewczynki: Amelkę Antczak i Marysię Osińską. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebook’u Skutecznych Wolontariuszy.
 
Link do zapisów: https://forms.gle/KqtyxDNWpzeVje9aA


O spektaklu:

„FeeLand” to autorski spektakl, który łączy w sobie grę aktorską, śpiew oraz taniec. Bohaterowie tego spektaklu to emocje oraz ludzie, na których te emocje oddziałują. Opowiada o trudach z jakimi zmagają się ludzie, a młodszym odbiorcom pomaga zrozumieć, jak działają emocje i jak sobie z nimi radzić. Spektakl oferuje niejeden morał, a fabuła zbudowana jest w taki sposób, iż spodoba się każdej publice - od najmłodszych widzów po osoby dorosłe. „FeeLand” zapewni widzowi masę śmiechu, ale także nakłoni do refleksji nad samym sobą. Pomoże również zrozumieć, że w naszych sercach jest miejsce dla każdej emocji i każdego uczucia i to od nas zależy co zrobimy z tym co nam w duszy gra.

plakat-1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.