Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

październik 2021

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA ONLINE "MOVE&FUN" 2021

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Easy Dance - mobilna szkoła tańca

REGULAMIN: POBIERZ

Strona fb: @moveandfunonline (link)

Wyniki:

Ogólnopolski Turniej Tańca Online „Move&fun” został zorganizowany za pośrednictwem facebooka w marcu przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie i Easy Dance – szkołę tańca Małgorzaty Łętkowskiej.

W turnieju wzięło udział ponad 130 tancerzy i tancerek z całej Polski. Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach tanecznych: belly dance, taniec współczesny/modern jazz, freestyle i break dance z podziałem na pięć grup wiekowych w każdej. Ostatecznie spośród zgłoszeń jury w składzie:
– Rafał Pawlak
– Sara Matelska
– Małgorzata Łętkowska
wyłoniło 15 laureatów pierwszych miejsc w swoich kategoriach oraz wyróżniło 12 osób. Statuetki zostały wysłane do zwycięzców (z Kołobrzegu, Bolesławca, Ozimka, Świebodzic, Krakowa, Tyczyna, Katowic, Piasków i Strykowa, a dyplomy do osób wyróżnionych (z Głogowa, Kielc, Warzymic, Opola, Sułkowic, Białej Podlaskiej, Piasków i Kołobrzegu).

– Cieszymy się, że pierwsza edycja naszego turnieju przyciągnęła tylu zdolnych tancerzy i tancerek z całej Polski – mówi Małgorzata Łętkowska – nie spodziewaliśmy się aż takiego zaangażowania, tym bardziej, że konkursów tanecznych online jest w sieci sporo, a ten rok szkolny dla tancerzy jest wyjątkowo trudny (zamknięte sale, zawieszone zajęcia). Tym bardziej cieszy, że tancerze „nie składają broni”, wręcz przeciwnie, tańczą – często w zaciszu domowym – i robią to naprawdę dobrze.

Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, przedstawiamy najlepsze występy tegorocznej edycji „Move&fun”. Organizatorzy zapowiadają, że to pierwsza, ale nie ostatnia edycja turnieju.

Gala finałowa - freestyle/break dance:

Gala finałowa - belly dance:

Gala finałowa - taniec współczesny/modern jazz:

7_4-konkurs-tanca-plakat-2-1