Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.
Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

przycisk-legendy1024

AUDIOBOOK (w przygotowaniu)

Plan imprez CK:
wrzesień 2021
POBIERZ

październik 2021
POBIERZ

 Oświadczenie
dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
POBIERZ
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii  
POBIERZ


Regulamin
uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK
POBIERZ

 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA ONLINE "MOVE&FUN" 2021
 
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Easy Dance - mobilna szkoła tańca

REGULAMIN: POBIERZ
 
Strona fb: @moveandfunonline (link)
 
 Wyniki:

Ogólnopolski Turniej Tańca Online „Move&fun” został zorganizowany za pośrednictwem facebooka w marcu przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie i Easy Dance – szkołę tańca Małgorzaty Łętkowskiej.

W turnieju wzięło udział ponad 130 tancerzy i tancerek z całej Polski. Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach tanecznych: belly dance, taniec współczesny/modern jazz, freestyle i break dance z podziałem na pięć grup wiekowych w każdej. Ostatecznie spośród zgłoszeń jury w składzie:
– Rafał Pawlak
– Sara Matelska
– Małgorzata Łętkowska
wyłoniło 15 laureatów pierwszych miejsc w swoich kategoriach oraz wyróżniło 12 osób. Statuetki zostały wysłane do zwycięzców (z Kołobrzegu, Bolesławca, Ozimka, Świebodzic, Krakowa, Tyczyna, Katowic, Piasków i Strykowa, a dyplomy do osób wyróżnionych (z Głogowa, Kielc, Warzymic, Opola, Sułkowic, Białej Podlaskiej, Piasków i Kołobrzegu).

– Cieszymy się, że pierwsza edycja naszego turnieju przyciągnęła tylu zdolnych tancerzy i tancerek z całej Polski – mówi Małgorzata Łętkowska – nie spodziewaliśmy się aż takiego zaangażowania, tym bardziej, że konkursów tanecznych online jest w sieci sporo, a ten rok szkolny dla tancerzy jest wyjątkowo trudny (zamknięte sale, zawieszone zajęcia). Tym bardziej cieszy, że tancerze „nie składają broni”, wręcz przeciwnie, tańczą – często w zaciszu domowym – i robią to naprawdę dobrze. 

Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, przedstawiamy najlepsze występy tegorocznej edycji „Move&fun”. Organizatorzy zapowiadają, że to pierwsza, ale nie ostatnia edycja turnieju. 

 Gala finałowa - freestyle/break dance:
 
Gala finałowa - belly dance:
 
Gala finałowa - taniec współczesny/modern jazz:


 
7_4-konkurs-tanca-plakat-2-1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.