Projekt LEGENDY GŁOGOWSKIE: klik

październik 2021

dla uczestnika wydarzenia
w czasie pandemii
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach CK MOK w czasie pandemii

uczestnictwa w wydarzeniach i sekcjach MOK

13.04.2021r., 11.05.2021r., 29.06.2021r., 29.08.2021r. godz. 15.00 -> fb/mok.glogow
facebook /mok.glogow

SZTUKMISTRZE

sztukMistrze to nasz najnowszy projekt, który obok "KULTURA - po co to komu?" pokazywać będzie potencjał kulturowy Głogowa. Tym razem zaglądać będziemy do pracowni, studiów i innych czarodziejskich miejsc, w których spotykać się będziemy z artystami, twórcami i rękodzielnikami, pokazując Wam wytwory ich niezwykłych dusz i rąk. Polecamy uwadze!

image-1024

sztukmistrze1024