Metamuzyczni - bezpłatnie

Piątki od godz. 18:00 do 20:00

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

  Wentylatornia MOK

 

METAMUZYCZNI – muzyczna grupa artystyczna

 

SPOTKANIA: od października, Wentylatornia, piątki, 18.00-20.00, grupa otwarta, bezpłatne

Kontakt: Marlena Mandziuk 663057943

 

Grupa Metamuzyczni powstała z potrzeby tworzenia muzyki, łączącej różne style, brzmienia, kultury i pomysły. Od tysiącleci zwracano uwagę na specyficzne oddziaływanie dźwięków na ludzki organizm. We wszystkich kulturach świata, poprzez całą historię ludzkości rytm bębnów używany był jako uzdrawiający środek. Bęben jest idealnym instrumentem do wyrażania niezwykle mocnych emocji: od nienawiści i każdej innej postaci agresji, po euforię i radość. Pomysłodawczynią założenia grupy była Gosia – „Zapraszając do Ostoi pana Łukasza z Wrocławia, nie spodziewałam się, że jego dobra energia, którą dzieli się podczas grania, rozwinie zamiłowanie wielu nowych osób do gry na djembe”.

Nasza obecna grupa tworzy energetyczne i jednocześnie przyjazne rytmy, które emanują pokojem, przyjaźnią i otwartością. Schematy muzyczne zastępujemy tym, co napływa z naszych serc. Bębny łączymy z gitarą i innymi instrumentami, ubarwiającymi nasze muzykowanie. Jako osoby wysoko wrażliwe, dbamy o piękno w sobie i wzajemny szacunek, ponieważ grający jest przekaźnikiem emocji.

foto1024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.