1 godzina
Pierwsze zajęcia: 4 października 2022

 80zł / m-c

prow. Piotr Gajek  Wtorek, od godz. 17.00-18.00

Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

Zajęcia z fotografii w terenie dla średniozaawansowanych    

 

FOTOMEDIUM wraca w odświeżonej formule i podniesione do kwadratu. Kontynuujemy zajęcia z fotografii, ale jesteśmy otwarci na nowe osoby. Tym samym: nabór start! Czekamy na chętnych podjęcia wyzwania z realizacji projektów fotograficznych, których zwieńczeniem będzie wystawa w Miejskim Ośrodku Kultury. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne umiejętności, ale pomożemy uzupełnić wiedzę teoretyczną. W razie większego zainteresowania, możliwe jest utworzenie więcej niż jednej grupy. Prowadzący - Piotr Gajek: Zawodowo związany z mediami od ponad 15 lat. Prowadzący programy radiowe (Radio Puls FM, Radio Plus Głogów, Radio Elka) i telewizyjne (TV Regionalna). Obecnie koordynator w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie zajmuje się między innymi fotografią i filmami.

Prowadzący - Piotr Gajek: Zawodowo związany z mediami od ponad 15 lat. Prowadzący programy radiowe (Radio Puls FM, Radio Plus Głogów, Radio Elka) i telewizyjne (TV Regionalna). Obecnie koordynator w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie zajmuje się między innymi fotografią i filmami.

 fotomedium

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.