Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie. Jednostka organizacyjna Gminy Miejskiej Głogów.

 

5 godzin

40/ 50 zł /miesiąc

 Poniedziałek, od godz. 10:00 do 15:00 (dorośli)

Wtorek, od godz. 15:00 do 20:00 (młodzież)

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Młodzież i dorośli Pracowania 45

Pracownia 45, to zajęcia z rysunku, malarstwa, tkactwa i historii sztuki. Pracownia jest otwarta dla dorosłych, pragnących rozwijać swoje zainteresowania sztuką i dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, jako uzupełnienie edukacji plastycznej w szkole, a także, jako przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne.

Wszystkie zajęcia prowadzi artysta plastyk Krystyna Bogacz.

 

 

 

 

Krystyna Bogacz - malarka głogowska, animator kultury, nauczyciel, absolwentka ASP w Łodzi, aktualnie prowadzi Pracownię 45 w MOK w dwóch grupach: - malarstwo dla dorosłych - edukacyjne ćwiczenia dla młodzieży licealnej z zakresu rysunku barokowego, malarstwa, kompozycji, technik artystycznych i historii sztuki jako przygotowanie do egzaminów wstępnych na ASP - prowadzi internetową grupę Pracownia 45 MOK zamieszczając reprodukcje malarstwa.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.