50 zł /miesiąc

Krystyna

Bogacz

 Od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-15.00

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dorośli Pracowania 45

Spotkanie organizacyjne: 07. września 2021 o godz.11.00.

Pracownia 45, to miejsce do tworzenia. Pracownia jest otwarta dla dorosłych, pragnących rozwijać swoje zainteresowania sztuką i  zajmujących się malarstwem amatorsko. Nieograniczony dostęp od poniedziałku do piątku od godziny 8.00-15.00, opiekunem jest Krystyna Bogacz - artysta plastyk.

 

 

 

 

Krystyna Bogacz - malarka głogowska, animator kultury, nauczyciel, absolwentka ASP w Łodzi, aktualnie prowadzi Pracownię 45 w MOK w dwóch grupach: - malarstwo dla dorosłych - edukacyjne ćwiczenia dla młodzieży licealnej z zakresu rysunku barokowego, malarstwa, kompozycji, technik artystycznych i historii sztuki jako przygotowanie do egzaminów wstępnych na ASP - prowadzi internetową grupę Pracownia 45 MOK zamieszczając reprodukcje malarstwa.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.