2 x 45min/tydz

Pierwsze zajęcia: 20 września 2022 

 

Koszt - 120zł/miesiąc

Easy Dance - Małgorzata Łętkowska

Wtorek i czwartek, od godz. 16:45 do 17:30

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dzieci 5-9 lat - Disco Dance Sala konferencyjna MOK

Zajęcia sportowo-taneczne: fitness dla dzieci, 45 minut intensywnego ruchu do popularnych piosenek popowych – autorskie choreografie, wymagające dobrej kondycji fizycznej, pozwalające na spożytkowanie dużej ilości energii i wywołujące uśmiech na twarzy dziecka. W programie rocznym przewidziane są występy i prezentacje sceniczne. 
Strój: wygodny, buty sportowe, proszę zaopatrzyć dziecko z wodę :)

Uwaga: obowiązują zapisy w Biurze Obsługi Klienta CK!

 

Prowadząca:

Małgorzata Łętkowska - tancerka, choreograf, założyciel szkoły tańca Easy Dance, instruktor tańca towarzyskiego i tańca orientalnego, trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Belly Dance/Oriental Show International Dance Organization 2011, 2012, 2014, II Wicemistrzyni Polski Belly Dance/Oriental Show IDO 2012, laureatka V miejsca w Mistrzostwach Polski Belly Dance/Oriental Show IDO w 2014 roku. Tańczy od 15 lat, początkowo taniec towarzyski (dwukrotna mistrzowska klasa taneczna "A" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich), od kilku lat taniec orientalny. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czechach (I miejsce latin), oraz na Mistrzostwach Świata Belly Dance/Oriental Show IDO w Kaliningradzie (top 10.). Na codzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, prowadzi też szkołę tańca Easy Dance. W MOKu uczy:  disco dance, TikTok dance oraz Latino Oriental dla pań.

disco-dance

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.