100zł/m-c lub 300zł/12 spotkań

 

Akademia ruchu i animacji - Sara Matelska

Sobota:

 10:00-11:30 grupa 8+

11:30-13:00 Młodzież 15+

 

 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta MOK"

tel. 76 833 65 74 

DREAM PROJECT - taniec współczesny sala widowiskowa MOK

ZAJĘCIA OTWARTE DLA WSZYSTKICH

Zajęcia adresowane do wszystkich, którzy chcą w miłej atmosferze poznać i rozkochać się w tańcu współczesnym. Na zajęciach oprócz zajęć z techniki i improwizacji budujemy repertuar na pokaz taneczny, który będzie zwieńczeniem całego trzymiesięcznego projektu. Zapraszamy!

 

 

Taniec współczesny

To taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad. Kładzie nacisk na ukazanie emocji poprzez ruch. Taniec współczesny kształtuje w tancerzach świadomość własnego ciała oraz prawidłową postawę ciała. Nierozłącznym elementem zajęć są ćwiczenia oddechowe oraz rozciągające. Podczas zajęć wykorzystywana jest kreatywność i pomysłowość uczestnika zajęć oraz własna improwizacja.

 

 

 

 

Sara Matelska - pedagog, animator kultury, instruktor fitness, tancerka. Właścicielka Akademii Ruchu i Animacji Samar. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu kierunek Animacja Kultury. 13 letnia tancerka Teatru Tańca Tagim w Zielonej Górze. Od 3 lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie, gdzie założyła sekcje tańca współczesnego Samar- prowadzi zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci i młodzieży. Praktykę pedagogiczną w obowiązujących przepisach MEN odbyła w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" w Zielonej Górze. W 2015 roku pracowała jako kierownik i wychowawca świetlicy środowiskowej w Zaborze. Instruktor fitness związany z 2 klubami fitnessowymi w Zielonej Górze. Uczestniczka wielu warsztatów z improwizacji oraz body contact.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.