90 minut

100zł/miesiąc*
150zł/miesiąc*

Gr.I 6-8lat/ wt, czw. 16.00-17.30
Gr. II 8-10 lat/ wt, czw. 16.00-17.30
Gr. III 10-12 lat/ wt, czw. 17.30 - 19.00
Gr. IV. 13+/ wt, czw. 17.30-19.00

 

 * Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dzieci i młodzież Sala widowiskowa, Sala konferencyjna, Wentylatornia

 

Istnieje możliwość dopisania dziecka do istniejącej już grupy - w tym celu należy skontaktować się osobiście z instruktorami (przed zajęciami).

Głogowska Rewia Graffiti narodziła się w 1999 roku od początku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Założycielami oraz trenerami Rewii jest małżeństwo Mieczysława i Zdzisław Krawczonek.

Na powodzenie nie trzeba był długo czekać już w 2002 roku  niespełna 3 lata po założeniu, Rewia Zdobyła Grand Prix w telewizyjnym turnieju miast we Wrocławiu. To był początek lawiny sukcesów jakie Rewia Graffiti ma w swoim dorobku. Maja na swoim koncie główne nagrody Festiwali Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych. Nagrody na festiwalach zdobywają w kategoriach wiekowych - zespół wokalny, zespół taneczny oraz soliści. W 2006 roku Głogowskiej Rewii Graffiti przyznano nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia artystyczne. Również syn Paweł Krawczonek wspiera Rewie aranżując i komponując utwory, które stanowią główna część wykonywanego repertuaru.

Rewia Graffiti w swoim dorobku ma także udział w Głogowskich Spotkaniach Jazzowych, gdzie wystąpili na jednej scenie wspólnie z Anna Szarmach, wspólne nagranie kolędy „Nadziewane nadzieją” z grupą De Mono, oraz wspólny występ z grupą De Mono w świątecznym wydaniu programu TVP 1 „Jaka to melodia”. Obecnie Rewia Graffiti liczy 140 młodych tancerzy oraz wokalistów, którzy dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem trenerów w Miejskim Ośrodku Kultury trenują swoje talenty przygotowując się do kolejnych koncertów oraz festiwali w kraju i za granicą.

 

Instruktorzy:

mgr Mieczysława Krawczonek - choreograf (I kategoria instruktorska), pedagog, specjalista w różnych kategoriach tańca. Dwukrotnie otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Sztuki oraz ostatnio nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia w dziedzinie choreografii.

mgr Zdzisław Krawczonek - muzyk ( I kategoria instruktorska), pedagog, kompozytor, autor tekstów piosenek, specjalność – emisja głosu. Dwukrotnie uhonorowany nagrodą Ministra Kultury i Sztuki oraz ostatnio nagrodą Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia w dziedzinie muzyki.

Katarzyna Krawczonek - Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, absolwentka Akademii Tańca w Opolu - Europejski Certyfikat „INSTRUKTOR TAŃCA” Laureatka III edycji „Idola”, choreograf, tancerz, specjalność taniec współczesny i hip-hop. Wielokrotnie nagradzana na Festiwalach Ogólnopolskich i Międzynarodowych w kategorii solistów. W 2012 r. zdobyła nagrodę specjalną za najciekawszą choreografię na Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech oraz nagrodę specjalną za najlepszą choreografię w kat. Street Dance w 2014 r. na Międzynarodowym Festiwalu w Chorwacji. Jurorka na festiwalach Powiatowych, Ogólnopolskich oraz Międzynarodowych.

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.