2 x 90min

Pierwsze zajęcia: 15. września 2022

100 zł/miesiąc

prow. Mateusz Kosno

 Poniedziałek i środa, od godz. 18.30 do 20:00

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Młodzież od 16 lat i dorośli  grupa średniozaawansowana Sala widowiskowa MOK

 

Zajęcia dla par, które ukończyły (kiedykolwiek) kurs tańca towarzyskiego i chcą kontynuować naukę tańca. 

Umiejętność tańca towarzyskiego w dzisiejszych czasach, mimo rosnącej popularności tej dziedziny, nie jest niestety powszechna. Na potańcówkach czy dancingach coraz rzadziej można spotkać tango czy walczyka, a przecież są to piękne tańce, które dostarczają wielu przyjemności i radości. Tańczyć każdy może, na naukę tańca nigdy nie jest za późno, a bez względu na wiek tańczącego ta forma rozrywki zawsze dostarczała i dostarcza wielu pozytywnych wrażeń i dobrej energii. Warto więc zapisać się na kurs chociażby po to, aby przypomnieć sobie podstawowe kroki, posłuchać dobrej, tanecznej muzyki, poruszać się troszkę „dla zdrowia i urody”, a nade wszystko przyjemnie spędzić czas w towarzystwie rówieśników podzielających nostalgię za prawdziwym, towarzyskim tańcem, którego coraz mniej w obliczu solowych ruchów współczesnej młodzieży. 

 

 

Mateusz Kosno - instruktor tańca towarzyskiego, posiadacz mistrzowskiej międzynarodowej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz mistrzowskiej krajowej klasy "A" w tańcach standardowych. Z tańcem towarzyskim związany od 20 lat, przez dłuższy okres na płaszczyźnie sportowej, a obecnie – zawodowej. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.