1 godz/tydz.

Pierwsze zajęcia: 20 września 2022 

 

Koszt - 100zł/miesiąc

Easy Dance - Małgorzata Łętkowska

Wtorek, od godz. 17:45 do 18:45

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

TikTok Dance - dla dzieci od 7 - 13 lat Sala konferencyjna MOK

TIK TOK Dance to propozycja taneczno-ruchowa dla starszych dzieci, które chcą nauczą się choreografii do najpopularniejszych piosenek z Tik Tok’a! Nie zabraknie również elementów trendów tanecznych z aplikacji i tanecznych challenge`y. Będzie możliwość realizacji tanecznych filmików tiktok`owych podczas zajęć. Nie masz TIK TOKa? To nie problem - pokażemy Ci najpopularniejsze kroki i będziesz mógł/mogła zaistnieć na TIK TOKu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.
Strój: wygodny, buty sportowe, proszę zaopatrzyć dziecko z wodę :)

Uwaga: obowiązują zapisy w Biurze Obsługi Klienta CK!

 

Prowadząca:

Małgorzata Łętkowska - tancerka, choreograf, założyciel szkoły tańca Easy Dance, instruktor tańca towarzyskiego i tańca orientalnego, trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Belly Dance/Oriental Show International Dance Organization 2011, 2012, 2014, II Wicemistrzyni Polski Belly Dance/Oriental Show IDO 2012, laureatka V miejsca w Mistrzostwach Polski Belly Dance/Oriental Show IDO w 2014 roku. Tańczy od 15 lat, początkowo taniec towarzyski (dwukrotna mistrzowska klasa taneczna "A" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich), od kilku lat taniec orientalny. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czechach (I miejsce latin), oraz na Mistrzostwach Świata Belly Dance/Oriental Show IDO w Kaliningradzie (top 10.). Na codzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, prowadzi też szkołę tańca Easy Dance. W MOKu uczy:  disco dance, TikTok dance oraz Latino Oriental dla pań.

kopia-balet-z-orientem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.