Nawar - 60zł/miesiąc

Poniedziałek i środa, od godz. 16:30 do 17:00

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MOK

tel. 76 833 65 74

 

Dziewczynki 4-6 lat -Nawar Sala konferencyjna MOK

 

Zajęcia skierowane do dziewczynek w wieku 4 – 6 lat. Dla wielu z nich, szczególnie tych najmłodszych, to pierwsze zderzenie z światem rytmiki i tańca. W ramach tych zajęć dzieci kształcą umiejętności słuchania muzyki, rozpoznawania akcentów i fraz, poruszania się do rytmu. To podstawowe ćwiczenia klasyczne wzbogacone o zabawy, wpływające na równowagę, postawę sylwetki, wzmocnienie ciała, a także podstawowe figury tańca orientalnego, dostosowane do wieku dzieci. „Balet z elementami orientu” to nie tylko dobra zabawa, muzyka rozwijająca wyobraźnię czy podstawowe ruchy taneczne, lecz również okazja do kontaktu dziecka z grupą rówieśniczą, oswajania go z relacją nauczyciel – uczeń, budowania u dziecka pewności siebie przed pójściem do przedszkola czy szkoły. Zajęcia rozwijające: koordynację ruchową, pamięć wzrokową i mięśniową, poczucie rytmu i wrażliwość muzyczną. Zapewniają solidną podstawę do nauki tańca w różnych stylach, nie tylko baletowym czy orientalnym.

 

 

 

Małgorzata Łętkowska - tancerka, choreograf, instruktor tańca towarzyskiego i tańca orientalnego, trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Belly Dance/Oriental Show International Dance Organization 2011, 2012, 2014, II Wicemistrzyni Polski Belly Dance/Oriental Show IDO 2012, laureatka V miejsca w Mistrzostwach Polski Belly Dance/Oriental Show IDO w 2014 roku. Tańczy od 15 lat, początkowo taniec towarzyski (dwukrotna mistrzowska klasa taneczna "A" w tańcach standardowych i tańcach latynoamerykańskich), od kilku lat taniec orientalny. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Czechach (I miejsce latin), oraz na Mistrzostwach Świata Belly Dance/Oriental Show IDO w Kaliningradzie (top 10.). Na codzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, prowadzi też szkołę tańca Easy Dance. W MOKu uczy: baletu z elementami orientu, disco dance dla dzieci oraz tańca towarzyskiego - dorośli. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.