Fristajlo - 45 min

Breakout - 1,15 h

Fristajlo - 50 zł/miesiąc

Breakout - 50 zł/miesiąc

Wtorek i Czwartek, FRISTAJLO od 18:00 do 18:45,  BREAKOUT od 18:45 do 20:00 

 

 Więcej informacji w Biurze Obsługi MAYDAY

tel. 76 853 41 73

 

Dzieci 6-9 lat (Fristajlo), 10+ lat (Breakout)  Sala fitness MAYDAY, Sala widowiskowa MAYDAY

Break dance - (właściwa nazwa bboying, czyt. biboing) rodzaj tańca, wymagający dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji oraz wysokiego poczucia rytmu. Wykorzystuje każdą część ciała oraz osobiste predyspozycje, nadając temu widowiskowy i niepowtarzalny charakter.  Polega na wykonywaniu efektownych ewolucji połączonych z czystym rytmicznie tańcem, powodując na parkiecie wybuchową mieszankę ekspresji.

Zajęcia tańca Break Dance prowadzone są w sposób merytoryczny i praktyczny. W części merytorycznej uczestnicy poznają historię tańca Bboying, zasady panujące podczas walki, o słownictwie, nazewnictwie i slangu, oraz zdobędą podstawową i niezbędną wiedzę do dalszego rozwoju. W części praktycznej każdy uczestnik zapozna się z podstawowymi ruchami, nauczy się choreografii oraz dowie się jak wykonywać wszystkie pozostałe elementy tańca: Footwork, Top Rock, Power Moves, Drops, Freezes. Warsztaty i zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, bez stresu, tak aby każdy mógł się czuć naprawdę dobrze, co przekłada się na wysokie wyniki w nauce.


 

Rafał "bboy Rafael" Pawlak - Ukończył Pedagogikę o specjalności animacja kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim w Zielonej Górze z tytułem magistra. Zajmuje się nieformalną edukacją kulturalną i animacją kultury. Inicjator oraz realizator wielu projektów społeczno-kulturalnych i artystycznych. Przygodę z Bboyingiem (tańcem Break Dance) rozpoczął w 2001 roku, a od ponad 8 lat prowadzi warsztaty i stałe zajęcia taneczne. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.